poniedziałek, 08 stycznia 2024 17:26

Program "Klub" na rok 2023 zakończony sukcesem

Napisane przez

W roku 2023 Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów uzyskał dotację z programu "Klub" z Ministerstwa Sportu i Turystyki.


W ramach realizacji zadania Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów przeprowadził szkolenia z zakresu piłki siatkowej oraz nauki pływania dla dzieci i młodzieży do lat 18. Wsparciem w ramach Programu "Klub", zostali objęci zawodnicy oraz zawodniczki dwóch sekcji.  
Realizacja zadania miała na celu promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży do 18 roku życia, prozdrowotne, społeczne oraz wychowawcze wartości społeczne.
Dziękujemy za wsparcie.

poniedziałek, 08 stycznia 2024 16:45

Relacja zdjęciowa z turnieju w Łasku

Napisane przez

Zawodnicy i zawodniczki sekcji pływania EKS SKRA Bełchatów na początku roku wzięli udział w turnieju w Łasku.

Przywieźli stamtąd nowe rekordy życiowe, jeszcze więcej nagród oraz dyplomów.

Po więcej zdjęć z tego wydarzenia zapraszamy na naszego Facebooka.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. wspiera Stowarzyszenie Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów.Wraz z początkiem Nowego Roku Stowarzyszenie EKS Skra Bełchatów dziękuję za wsparcie Sponsorowi PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. w szerzeniu zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej oraz promocji sportu wśród dzieci i młodzieży.

Stowarzyszenie EKS Skra Bełchatów działa na terenie Bełchatowa od 93 lat. Zrzesza w sumie 200 sportowców amatorów w sekcji pływackiej i siatkarskiej.Piłka siatkowa oraz pływanie to dwie wiodące dyscypliny w EKS Skra Bełchatów, które od wielu lat trenują młodzi mieszkańcy naszego miasta. Przy wsparciu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. jako „Mecenasa bełchatowskiego sportu”, Stowarzyszenie może realizować cele takie jak promocja aktywności fizycznej wśród młodszych mieszkańców regionu, a także lokalnej społeczności. Niezmiernie ważne jest wspólne działania na rozwój aktywności fizycznej młodych zawodników, którzy trenują w juniorskich sekcjach siatkówki oraz pływania. Dzięki środkom pozyskanym od spółki, stowarzyszenie będzie organizowało również zawody sportowe i pikniki dla wszystkich bełchatowian.

Dziękujemy za wsparcie.


piątek, 15 grudnia 2023 15:12

Miasto Bełchatów wspiera EKS Skra Bełchatów

Napisane przez

Miasto Bełchatów wspiera EKS Skra BełchatówSport to zdrowie, a popularyzacja zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży to od lat misja Energetycznego Klubu Sportowego Skra Bełchatów. W realizacji tego celu możemy liczyć na wsparcie Miasta Bełchatów.

Historia siatkówki w Bełchatowie sięga 1957 roku, kiedy to w Robotniczym Klubie Sportowym powstała sekcja siatkarska. Przez wiele lat grupy młodzieżowe sięgały po najwyższe miejsca w swoich kategoriach wiekowych, a żółto-czarni występowali w młodzieżowych reprezentacjach kraju.

Aktualnie, w klubie trenuje zespół młodziczek, młodzików, kadetów i juniorów. Wierzymy, że z sezonu na sezon przy wsparciu miasta coraz więcej dzieci i młodzieży zakocha się w tym wyjątkowym sporcie, jakim jest siatkówka.


Tym samym, zapraszamy na mecze wszystkich zespołów rozgrywane w Bełchatowie!


piątek, 15 grudnia 2023 16:12

Sekcja pływania EKS SKRA Bełchatów

Napisane przez

Poznajcie lepiej naszą sekcję pływania.

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasze media społecznościowe.

czwartek, 28 grudnia 2023 15:27

Treningi sekcji pływackiej EKS SKRA Bełchatów

Napisane przez

Podsumowanie treningów sekcji pływania

Ostatnie kilka miesięcy to czas intensywnych treningów zawodniczek oraz zawodników sekcji pływania.

Zapraszamy na nasz media społecznościowe, aby zobaczyć więcej.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 166

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy