Zarząd Energetycznego Klubu Sportowego skra Bełchatów zwołuje Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków EKS Skra Bełchatów na dzień 29 maja 2024r.

poniedziałek, 08 stycznia 2024 17:26

Program "Klub" na rok 2023 zakończony sukcesem

Napisane przez

W roku 2023 Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów uzyskał dotację z programu "Klub" z Ministerstwa Sportu i Turystyki.


W ramach realizacji zadania Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów przeprowadził szkolenia z zakresu piłki siatkowej oraz nauki pływania dla dzieci i młodzieży do lat 18. Wsparciem w ramach Programu "Klub", zostali objęci zawodnicy oraz zawodniczki dwóch sekcji.  
Realizacja zadania miała na celu promowanie i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży do 18 roku życia, prozdrowotne, społeczne oraz wychowawcze wartości społeczne.
Dziękujemy za wsparcie.

poniedziałek, 08 stycznia 2024 16:45

Relacja zdjęciowa z turnieju w Łasku

Napisane przez

Zawodnicy i zawodniczki sekcji pływania EKS SKRA Bełchatów na początku roku wzięli udział w turnieju w Łasku.

Przywieźli stamtąd nowe rekordy życiowe, jeszcze więcej nagród oraz dyplomów.

Po więcej zdjęć z tego wydarzenia zapraszamy na naszego Facebooka.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. wspiera Stowarzyszenie Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów.Wraz z początkiem Nowego Roku Stowarzyszenie EKS Skra Bełchatów dziękuję za wsparcie Sponsorowi PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. w szerzeniu zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej oraz promocji sportu wśród dzieci i młodzieży.

Stowarzyszenie EKS Skra Bełchatów działa na terenie Bełchatowa od 93 lat. Zrzesza w sumie 200 sportowców amatorów w sekcji pływackiej i siatkarskiej.Piłka siatkowa oraz pływanie to dwie wiodące dyscypliny w EKS Skra Bełchatów, które od wielu lat trenują młodzi mieszkańcy naszego miasta. Przy wsparciu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. jako „Mecenasa bełchatowskiego sportu”, Stowarzyszenie może realizować cele takie jak promocja aktywności fizycznej wśród młodszych mieszkańców regionu, a także lokalnej społeczności. Niezmiernie ważne jest wspólne działania na rozwój aktywności fizycznej młodych zawodników, którzy trenują w juniorskich sekcjach siatkówki oraz pływania. Dzięki środkom pozyskanym od spółki, stowarzyszenie będzie organizowało również zawody sportowe i pikniki dla wszystkich bełchatowian.

Dziękujemy za wsparcie.


piątek, 15 grudnia 2023 15:12

Miasto Bełchatów wspiera EKS Skra Bełchatów

Napisane przez

Miasto Bełchatów wspiera EKS Skra BełchatówSport to zdrowie, a popularyzacja zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży to od lat misja Energetycznego Klubu Sportowego Skra Bełchatów. W realizacji tego celu możemy liczyć na wsparcie Miasta Bełchatów.

Historia siatkówki w Bełchatowie sięga 1957 roku, kiedy to w Robotniczym Klubie Sportowym powstała sekcja siatkarska. Przez wiele lat grupy młodzieżowe sięgały po najwyższe miejsca w swoich kategoriach wiekowych, a żółto-czarni występowali w młodzieżowych reprezentacjach kraju.

Aktualnie, w klubie trenuje zespół młodziczek, młodzików, kadetów i juniorów. Wierzymy, że z sezonu na sezon przy wsparciu miasta coraz więcej dzieci i młodzieży zakocha się w tym wyjątkowym sporcie, jakim jest siatkówka.


Tym samym, zapraszamy na mecze wszystkich zespołów rozgrywane w Bełchatowie!


piątek, 15 grudnia 2023 16:12

Sekcja pływania EKS SKRA Bełchatów

Napisane przez

Poznajcie lepiej naszą sekcję pływania.

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasze media społecznościowe.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 166

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy