wtorek, 01 września 2020 12:33

Obóz w Węgierskiej Górce za nami! (galeria)

Od 16 do 29 sierpnia siatkarki i siatkarze EKS Skra Bełchatów przebywali na obozie sportowym w ośrodku wczasowo-rekreacyjnym JAZ w Węgierskiej Górce. Każdego dnia pobytu odbywały się treningi siatkarskie prowadzone przez naszych trenerów, nie zabrakło także zajęć na basenie, spotkań integracyjnych czy wycieczek po najbliższej okolicy.

W codziennym planie dnia znalazły się minimum dwa treningi siatkarskie w hali. Do dyspozycji młodych sportowców było również boisko do siatkówki plażowej i basen. Na początku obozu odbyło się spotkanie z przedstawicielami policji i straży pożarnej z Żywca, na którym zostały omówione tematy związane z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży podczas wakacji, a także została przeprowadzona lekcja pierwszej pomocy.

Dobra pogoda zachęcała do pieszych wędrówek po najbliższej okolicy (wyjście na szczyt Radziechowy, spacery Traktem Carskim wzdłuż Soły), a także treningów w terenie – co potwierdzić mogą przede wszystkim kadeci :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć rywalizacji – trenerzy zorganizowali turniej mixtów, a podium przedstawia się następująco:
I miejsce: Wiktoria, Szymon, Maciek, Oliwier
II miejsce: Kamila, Wiktoria, Mateusz, Antek
III miejsce: Filip, Mikołaj, Łukasz, Franek

Nutka współzawodnictwa pojawiła się również za sprawą sparingów. Naszym drużynom udało się sprawdzić na tle klubów: KKS Tychy i MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka, które przebywały w okolicy w tym samym czasie na swoich zgrupowaniach.

Na koniec obozu zaplanowane zostały dwie wycieczki. Uczestnicy obozu zdobyli Klimczok (1117 m n.p.m.) i wjechali kolejką linową na Szyndzielnię (1028 m n.p.m.). W nagrodę za dobrą pracę podczas dwóch tygodni zgrupowania przedostatni dzień spędzili w Chochołowskich Termach.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Obóz, wakacje – czas na nowy rok szkolny i kolejny sezon w żółto-czarnych barwach! Trzymamy kciuki za wszystkich naszych siatkarzy, życząc sukcesów w nauce i oczywiście tych sportowych :)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 169 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 września 2020 08:08

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy