piątek, 16 października 2020 08:25

Konkurs #wracamydotreningów

Nowy rok szkolny, nowy sezon - startują więc też nowe aktywności dla wszystkich sympatyków minisiatkówki pod egidą Kinder Joy of moving! Przygotowany został wyjątkowy konkurs #Wracamydotreningów ? skierowany do wszystkich młodych adeptów siatkówki!

Do wygrania jest dziesięć zestawów do gry w siatkówkę. W skład jednego zestawu wchodzi siatka z antenkami i 5 piłek.

Co trzeba zrobić? Zasady są bardzo proste. Nagrać filmik, na którym zostanie przedstawiony cały trening siatkówki ? przygotowanie do treningu, rozgrzewka, gra (ćwiczenia różnych elementów gry, wykonywanie zagrywki, ataków, bloków, itp.) oraz elementy rozciągania i odpoczynku po treningu.

Do treningu można zaprosić mamę, tatę, siostrę lub brata. Wspólny trening może również przygotować cała drużyna. Dopuszcza się możliwość, aby Uczestnik Konkurs przesłał więcej, niż jedną pracę konkursową. Nie zapominajmy, że trening to świetna okazja do dobrej zabawy, radości, uśmiechu, a także zapewnienie naszemu ciału tak ważnej i potrzebnej aktywności sportowej.

Gotową pracę konkursową należy zamieścić w specjalnie utworzonym przez Polską Siatkówkę wydarzeniu #Wracamydotreningów na Facebooku. Szczegóły tutaj.

Zamieszczając pracę pod postem Uczestnik konkursu zobowiązany jest podać imię i nazwisko autora pracy oraz nazwę drużyny, która brała/bierze udział w turnieju Kinder Joy of moving 2020/2021, a także kategorię, w której uczestniczy/-ył w zawodach ("2", "3" "4").

Ponadto swoją pracę należy oznaczyć specjalnymi hasztagami #wracamydotreningów, #kinderjoyofmoving, #joyoyofmoving, #polskasiatkówka oraz oznaczyć profil Polska Siatkówka i Kinder Joy of moving. Na prace czekać będziemy od 14 października do 31 października 2020 roku.

W związku z tym, że zawodniczki i zawodnicy turnieju Kinder Joy of Moving to dzieci i młodzież w wieku 10-12 lat - mogą one nie posiadać własnego konta na Facebooku. W takiej sytuacji dopuszczalne jest, aby pracę konkursową zamieścił rodzic lub opiekun prawny.

Komisja konkursowa oceniając zgłoszenia weźmie pod uwagę oryginalność przesłanych prac przez uczestników. O wynikach konkursu poinformuje w specjalnym poście na profilu Facebook Polska Siatkówka do 12 listopada 2020 roku.

O przyznaniu Nagrody Uczestnik zostanie powiadomiony drogą mailową lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.

Niech radość zawsze wygra!

Źródło: minisiatkowka.pl

Pobierz załącznik:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 258 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy