Wydrukuj tę stronę
niedziela, 25 października 2020 09:01

Zaległy turniej młodziczek

W związku z odwołaniem rozgrywek rundy eliminacyjnej dla grupy A1 oraz o miejsca w grupie A, Wydział Rozgrywek ŁZPS informuje o nowych terminach turnieju, który odbędzie się w tym tygodniu. Kolejny mecz rozegrają również juniorki młodsze.

AKTUALIZACJA: Tymczasowe zawieszenie rozgrywek ŁZPS
W związku ze znacznym wzrostem zakażeń wirusem SARS-CoV-2, obserwowanym w ostatnich tygodniach w naszym kraju, Łódzki Związek Piłki Siatkowej po przeanalizowaniu bieżącej sytuacji postanowił przerwać rozgrywki organizowane przez ŁZPS na okres dwóch tygodni, tj. od 27 października do 12 listopada 2020 r.
ŁZPS kieruje się przede wszystkim założeniem, że ta krótka przerwa pozwoli na szybki powrót do gry i zapobiegnie dłuższemu paraliżowi siatkówki w naszym województwie oraz że za kilkanaście dni sytuacja ulegnie poprawie i będzie można powrócić do dalszych zmagań.

 

Juniorki młodsze zagrają w czwartek na wyjeździe z MUKS ABiS SP 64 Budowlani Łódź.

Turniej rundy eliminacyjnej rozgrywek wojewódzkich młodziczek grupy A1 zostanie rozegrany we wtorek w Bełchatowie, w piątek dziewczęta zagrają w Łasku lub Pajęcznie.

1. faza grupowa dla grupy A1:
- termin: 27 października 2020 r. (wtorek)
- gospodarz: EKS Skra Bełchatów
- zespoły: UKS Volley 34 Łódź, EKS Skra Bełchatów, UKS Fuks Sulejów
- rozkład spotkań: 2-3, 3-1, 1-2

2. rozgrywki gr. A o miejsca I - IV:
- termin: 30 października 2020 r. (piątek)
- gospodarz: ŁMLKS Łaskovia Łask
- zespoły: ŁMLKS Łaskovia Łask, UMKS Tuszyn oraz zespoły z gr. A1, które zajęły miejsca I-II;
- rozkład spotkań: I miejsce z gr. A1 - Łaskovia, UMKS - II miejsce z gr. A1, mecz o miejsce III, mecz o miejsce I

3. rozgrywki gr. A o miejsca V - VII:
- termin: 30 października 2020 r. (piątek)
- gospodarz: MUKS Libero Pajęczno
- zespoły: MUKS Libero Pajęczno, SPS Zduńska Wola oraz zespół z gr. A1, który zajął miejsce III;
- rozkład spotkań: Libero - III miejsce z gr. A1, SPS - III miejsce z gr. A1,
do grupy A o miejsca V-VII zaliczony zostanie spotkanie z grupy A2 SPS - Libero 0:2 (25:27, 17:25)

 

27.10.2020 r. (wtorek)
Pierwszy dzień turnieju eliminacyjnego rozgrywek wojewódzkich młodziczek (grupa A1)
godz. 16:00, hala przy ulicy Edwardów 5 w Bełchatowie
EKS Skra Bełchatów ? UKS Fuks Sulejów
UKS Fuks Sulejów ? UKS Volley 34 Łódź
UKS Volley 34 Łódź ? EKS Skra Bełchatów

29.10.2020 r. (czwartek)
MUKS ABiS SP 64 Budowlani Łódź ? EKS Skra Bełchatów (juniorki młodsze)
godz. 18:00, hala przy ulicy Czernika 1/3 w Łodzi

30.10.2020 r. (piątek)
Drugi dzień turnieju eliminacyjnego rozgrywek wojewódzkich młodziczek (grupa A)
w zależności od wyników spotkań w grupie A1, Łask lub Pajęczno

Przypominamy, że wszystkie wyniki można śledzić na naszej stronie na Facebooku.

 

Wstępny skład grup I turnieju rundy zasadniczej wraz z gospodarzami. Zawody planowane są na 8 listopada 2020 r.:

Grupa I (gospodarz nie został jeszcze ustalony)
1. I miejsce z gr. A
2. ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
3. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki

Grupa II
1. II miejsce z gr. A
2. UKS Lider I Konstantynów Łódzki
3. UKS Ozorków - gospodarz zawodów

Grupa III (gospodarz nie został jeszcze ustalony)
1. III miejsce z gr. A
2. MUKS ABiS SP 64 Budowlani Łódź
3. UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki

Grupa IV
1. IV miejsce z gr. A
2. ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
3. WKS Wieluń - gospodarz zawodów

Grupa V
1. V miejsce z gr. A
2. UKS Lider II Konstantynów Łódzki - gospodarz zawodów
3. MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka

Grupa VI
1. VI miejsce z gr. A
2. UKS AS Zduńska Wola - gospodarz zawodów
3. LUKS Asik Domaniewice

Grupa VII
1. VII miejsce z gr. A
2. MKS Skier-Vis Business Center Skierniewice
3. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - gospodarz zawodów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 432 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 27 października 2020 08:17