Błąd
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 64
piątek, 18 marca 2011 17:51

Olsztyn - trzecia przegrana Juniorów.

W trzecim dniu turnieju graliśmy mecz z Jokerem Piła, który wygrał oba mecze w grupie i uzyskał awans do strefy medalowej.

My po dwóch porażkach wystąpiliśmy w tym meczu w składzie całkiem przemeblowanym , chciałem dać szansę wszystkim zawodnikom na grę i możliwość pokazania się. W przebiegu meczu to wszystko pokazało kogo stać na grę i walkę.
Pierwszy set powoli wchodzimy w grę , dobre ataki Ślipka , Górskiego i całkiem dobra gra ,to wyglądało całkiem dobrze. Niestety w końcówce zaczynamy popełniać błędy, Pilanie odskakują i wygrywają partię do 19.
Drugi set gramy równo , ale to przeciwnicy dają nam punkty i wydaje się, że będziemy w stanie powalczyć o seta. Niestety po raz kolejny nasze błędy dają zwycięstwo Jokerowi do 20. Trzeci set i zmiana składu ,wchodzą zawodnicy z kwadratu i ci którzy jutro będą walczyć w półfinale o miejsca 5-8. Trwa walka do stanu 19-19 i znowu ten sam mankament, czyli własne błędy. Przegrywamy do 21 i cały mecz 3-0. Ten mecz nie miał wielkiego znaczenia jeśli chodzi o miejsce w tabeli naszej grupy. Dzisiaj dobrze pokazał się Piechocki na libero i na swoim poziomie zagrał Górski. Pozostali starali się, ale gra wyglądała na bezbarwną. Zajęliśmy czwarte miejsce i jest to na pewno porażka nas wszystkich, bo wcale nie byliśmy słabsi od innych zespołów. Ale teraz wszystko zależy od tego czy będziemy w stanie się odbudować psychicznie i powalczyć o miejsce 5 w turnieju.
Czekamy na przeciwnika a będzie nim albo Rzeszów albo Olsztyn, które w tej chwili będą rozgrywały mecz o awans do czwórki.

EKS Skra - Joker Piła 0-3 (-19,-20,-21)

Skład Skry: Cieślak 2, Makuch 2, Pacholak 3, Ślipek 7, Górski 10, Kostrzewski, Piechocki - libero Mroczkowski 4,
Kozłowski 3, Maćkowiak 4, Tokarczyk 1, Bogus 1 .