piątek, 07 maja 2021 07:59

Wielki finał Kinder Joy of moving!

Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował o dacie wielkiego finału Kinder Joy of moving.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Wielki Finał 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving zostanie rozegrany 26-29 sierpnia 2021 roku!

We wszystkich szesnastu województwach naszego kraju od kilku miesięcy toczą się rozgrywki minisiatkówki w kategorii ?2?, ?3?, ?4? dziewcząt i chłopców. Rozgrywki regionalne rozgrywane są na etapie Turniejów Miejskich, Eliminacji Wojewódzkich oraz Finałów Wojewódzkich.

Do Wielkiego Finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii ? dziewcząt i chłopców. Już teraz pragniemy wspólnie z naszym partnerem firmą Ferrero Polska Commercial poinformować, że Wielki Finał Kinder Joy of moving, który wspólnie organizujemy od 14 lat zostanie rozegrany w terminie 26-29 sierpnia 2021 roku.

W dalszym ciągu w Polsce zmagamy się z pandemią koronawirusa. Mając na uwadze, przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych, trenerów oraz ich rodzin uznaliśmy, że organizacja Wielkiego Finału w ostatnich dniach sierpnia umożliwi nam wszystkim bezpieczne uczestnictwo w tym wyjątkowym siatkarskim wydarzeniu.

Głęboko wierzymy, że w sierpniu sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju będzie już na tyle stabilna, że możliwe będzie rozegranie 27. Wielkiego Finału w bezpiecznych warunkach. Mamy również nadzieję, że w sierpniu na trybunach będą mogli zasiąść kibice, którzy głośnym dopingiem będą wspierać młodych adeptów siatkówki.

Stopniowo będziemy odkrywać karty dotyczące Wielkiego Finału. W niedługim czasie ogłosimy miejsce, w którym rywalizować będą o medale młode zawodniczki i zawodnicy 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving.

Przypominamy, że Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving mają na celu popularyzację minisiatkówki oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej oraz zasad fair play wśród dzieci i młodzieży.

Źródło: minisiatkowka.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 443 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy