czwartek, 27 maja 2021 05:51

Finał Ligi Minisiatkówki WŁ

Już w najbliższą niedzielę rozegrany zostanie finał Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego w kategorii ?czwórek? chłopców, do którego zakwalifikowała się nasza drużyna!

Nasza reprezentacja w składzie: Fabian Surgut, Oliwier Burda, Alan Gudajczyk, Michał Matynia, Filip Maksymowicz i Łukasz Spaleniak, zagra w grupie A z pierwszym zespołem Bzury i SP 137 - Wifama Łódź. Do finału awansowały także drużyny: Korona Bełchatów, UKS 13 Joker Glinka Academy Tomaszów Mazowiecki, Bzura II Ozorków. Trenerem drużyny jest Kamil Ociepka, który zapewnia, że podchodzą do zawodów bardzo ambitnie.

- Cel na turniej mamy na pewno ambitny, ale uważam, że bardzo realny, czyli pokazanie się z jak najlepszej strony sportowej oraz wywalczenie jak najwyższej lokaty w województwie. Myślę, że moich chłopców stać na to, żeby stanąć na podium. Chcemy grać jak najlepiej. Dla mnie ważniejsze od wygrywania, jest bycie dumnym ze swoich drużyn. Jeśli zespół będzie walczył, nie będzie się poddawać, ale mimo tego przegra, to będę mógł powiedzieć, że jestem dumny z moich chłopaków, będę wiedział, że dali z siebie ?maksa?. Grunt, żeby zawsze wychodzili na boisko z podniesioną głową i dawali z siebie wszystko. Mamy fajną atmosferę w drużynie i na pewno zaprocentuje to w kolejnych meczach.

Turniej finałowy rozegrany zostanie 30 maja w Ozorkowie. Start o godzinie 10:00.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 321 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 maja 2021 06:35

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy