wtorek, 08 czerwca 2021 09:44

Siatkówka plażowa 2021

Pion Siatkówki Plażowej Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej podał informacje na temat terminów i miejsc rozgrywania Mistrzostw Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Zgodnie z regulaminem PZPS, w rozgrywkach młodzieżowych w poszczególnych kategoriach wiekowych mogą uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy:
- Juniorki i juniorzy - z roczników 2002-2005;
- Kadetki i kadeci - z roczników 2004 i młodsze/si;
- Młodziczki i młodzicy - z roczników 2006 i młodsze/si.

System rozgrywania poszczególnych turniejów zostanie przedstawiony przez Sędziego Głównego na odprawie technicznej na podstawie liczby zgłoszonych par do poszczególnych kategorii wiekowych. W każdej kategorii wiekowej rozstawione zostaną 4 zespoły. Podstawą do rozstawienia zespołów będą wyniki uzyskane przez zawodniczki i zawodników w rozgrywkach młodzieżowych w siatkówce plażowej w poprzednich latach.

Przed upływem podanych powyżej terminów zgłoszeń dla poszczególnych kategorii wiekowych przedstawiciele klubów są zobowiązani do:
- zarejestrowania zawodniczek/zawodników w Ogólnopolskim Systemie Ewidencji Klubów i Zawodników (OSEKiZ) na stronie https://pzps-rejestracja.pl/;
- dostarczenie na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wypełnionego druku zgłoszenia do rozgrywek.

Przed upływem podanych powyżej terminów zgłoszeń dla poszczególnych kategorii wiekowych wszystkie uczestniczki i uczestnicy mają obowiązek założenia konta w Systemie rejestracji zawodników siatkówki plażowej, na stronie internetowej https://beach.pzps.pl/. Założenie konta w systemie jest warunkiem koniecznym do zaakceptowania zgłoszenia zespołu do Mistrzostw Województwa Łódzkiego.

Podczas odprawy technicznej przed rozpoczęciem poszczególnych turniejów zawodniczki/zawodnicy mają obowiązek okazania Sędziemu Głównemu dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego ważność badań lekarskich (książeczka zdrowia sportowca, zaświadczenie lekarskie, druk F-02 z potwierdzoną datą badania itp.).

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, wszystkie zawody rozgrywane będą zgodnie z wytycznymi aktualnego na dzień rozegrania danego turnieju Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów, i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Zawodniczki, zawodnicy, trenerzy, sędziowie i organizatorzy zobowiązani są do zapoznania się z treścią aktualnego rozporządzenia i przestrzegania aktualnych wytycznych.

W sprawach nieujętych w niniejszym komunikacie obowiązują przepisy i regulaminy PZPS i ŁZPS.

Źródło: ŁZPS

Pobierz załącznik:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 295 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 08 czerwca 2021 10:04

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy