Błąd
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 64
poniedziałek, 31 października 2011 09:53

Drugie zwycięstwo Kadetów.

W piątek o godzinie 17:00 w Rozprzy, kadeci Skry, po przerwie spowodowanej rozgrywkami kadr wojewódzkich w Spale (TNO), zmierzyli się z miejscowym Kasztelanem.

- Mecz zaczęliśmy trochę nerwowo, zdobyliśmy kilka punktów po zagrywkach Sobczyka, lecz potem kilka własnych błędów doprowadziło do wyrównania. Nie mogliśmy złapać swojego rytmu, mnożyły się błędy których było sporo w tym fragmencie gry. Przerwa w rozgrywkach nie była dla nas najlepsza. Końcówka seta dla nas 25:20 pierwszy set pada naszym łupem ? opisuje trener Skry.

W przerwie między setami ostrzejsza reprymenda od trenera i zespół zaczął wchodzić na swój poziom. Drugi set to dobra gra w ataku. Cztery punkty z kontry zdobywa środkowy zespołu z Bełchatowa ? Pałucha Borys.

- W tej partii graliśmy na dwóch libero Waloch i Wolny, obaj dobrze wypełniali swoje zadania. Na przyjęciu Sobczyka zastąpił Klauza. Spokojna gra i wysokie zwycięstwo 25:13 ? komentuje Kwieciński.

W trzecim secie trener dał pograć zawodnikom rezerwowym. Na rozegraniu miał swój debiut Zieliński, na środku zagrał Sionkowski a w ataku Surgut. Bardzo dobra gra Przemysława Klauzy na zagrywce i wzorowa postawa całego zespołu daje Skrze kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Set trzeci wygrany 25:10.

- Dwa mecze i sześć punktów dobry początek ligi - cieszy się trener Skry, Marek Kwieciński. Teraz czeka nas mecz w tygodniu z Volley 5 Piotrków Trybunalski, który odbędzie się 9 listopada o godzinie 17.30 w PG Nr 4 przy ulicy Budryka 7.

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

Kasztelan Rozprza - EKS Skra Bełchatów 0-3 (-20,-13,-10)

Skład Skry: Rośniak 2, Sobczyk 6, Pałucha 9, Sznabel 6, Mędoń 12, Szczepaniak 3, Waloch i Wolny - libero, oraz Klauza 5, Sionkowski 1, Surgut , Zieliński 3.

Najskuteczniejszym zawodnikiem był Bartosz Mędoń zdobywca 12 punktów, który atakował z 69% skutecznością z przyjęciem na poziomie 87%.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czytany 2985 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy