Błąd
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 64
sobota, 03 grudnia 2011 13:27

Wyjazdowe zwycięstwo kadetów.

Mecz wyjazdowy kadetów Skry w Białej Rawskiej z tamtejszym MUKS był ostatnim w pierwszej rundzie. Na to spotkanie niestety nie mógł pojechać Mariusz Sobczyk (choroba) i nie zagrał też Paweł Zieliński z powodu kontuzji. Pozostała dwunastka desygnowana do wyjazdu przez trenera stawiła się w komplecie.

- Pierwszy set meczu zaczęliśmy od błędów, było widać zdenerwowanie w grze. Szybko jednak opanowaliśmy nerwy i punkt po punkcie powiększaliśmy przewagę. Gdyby nie błędy z naszej strony wynik byłby wyższy, a tak wygraliśmy 25:10 - opisuje trener zespołu - Marek Kwieciński.

W drugim secie trener Kwieciński miał możliwość dokonania zmian i sprawdzenia w grze pozostałych zawodników. Wystąpił Jakub Wiśniewski i Patryk Sznabel. Widać było brak ogrania i pewności siebie. Dominik Posmyk na rozegraniu popełnił kilka błędów co jednak nie przeszkodziło w odniesieniu zwycięstwa w tej partii 25:17.

W secie trzecim wyszli na boisko zawodnicy, którzy grali najczęściej w lidze i pomimo, że na ataku wystąpił w celu sprawdzenia Mateusz Szczepaniak pokazał się on z dobrej strony. Generalnie podobne granie jak w secie pierwszym, wysoka wygrana 25:10.

Cały mecz trwał około godziny i nie był zbyt trudny. Widać, że zawodnicy z Białej Rawskiej od niedawna grają, ale ambicji i chęci im nie brakuje. My natomiast rozegraliśmy kolejne spotkanie z możliwością dania gry wszystkim zawodnikom. Bardzo dobry mecz rozegrał na libero Wojtek Miller który zastąpił Wolnego i Walocha, którzy do tej pory występowali w każdym meczu. Podobnie Dominik Posmyk miał możliwość zagrania pełnego meczu. Co ma duże znaczenie bo teraz on będzie zmiennikiem Filipa Rośniaka. Teraz nasz zespół ma wolną kolejkę w lidze, co nie znaczy że będziemy odpoczywać. Mamy w planie turniej w Drużbicach na którym zagramy z seniorami Siatkarza Drużbice, GKS Słupno, VIRTUS Wiskitki (zespoły III ligi)

Następne spotkanie ligowe rozegramy w Łodzi z tamtejszym UKS SMS 16.12.2011 o godzinie 17.00 przy ulicy Milionowej. Ostatnie w tym roku spotkanie zagramy 19.12.2011 u siebie o godzinie 17.30 z Kasztelanem Rozprza. Wszystkich sympatyków naszego zespołu zapraszamy na ulicę Budryka 7 do Gimnazjum nr 4.

MUKS Biała Rawska - EKS Skra Bełchatów 0-3 (-10,-17,-10)

Skład Skry: Posmyk 2, Klauza 10, Sionkowski 7, Retkiewicz 3, Mędoń 4, Szczepaniak 13, Wolny i Miller - libero, oraz Wiśniewski 8, Sznabel 1, Pałucha 1, Rośniak.

Najlepszym zawodnikiem Skry został libero Wojciech Miller, a najlepiej punktował Mateusz Szczepaniak 13 punktów.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 3740 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy