Błąd
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 64
piątek, 23 listopada 2012 10:37

Dwa zwycięstwa młodzików Skry II.

W sobotę 17 listopada w Łodzi, na obiekcie UKS SMS Łódź, odbył się drugi turniej młodzików w grupie trzeciej.

Na ten turniej jechaliśmy z dobrym nastawieniem , w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym przegraliśmy wszystkie mecze z czego dwa po walce - opisuje trener zespołu Marek Kwieciński. - Drugi turniej w Ozorkowie przyniósł nam pierwsze zwycięstwo i dobrą grę w pozostałych meczach. Teraz liczyliśmy na więcej.
Pierwszy mecz nasz zespół rozegrał z Bzurą Ozorków i przegrał 2:0, widać było, że chłopaki byli spięci i od połowy seta tracili punkty w jednym ustawieniu. Po rozmowie w szatni na kolejny mecz wyszedł inny zespół. Zrobiło się trochę luźniej i bardziej wesoło. Mecz z SMS Łódź zagraliśmy spokojniej i jak to się potocznie mówi gra zaczęła się kleić. Wygrana 2:0 dodaje wiary i chęci do walki. Trzecie spotkanie gramy z Volley 5 Piotrków. Ten zespół grał już w drugiej grupie i teraz wygrał trzy spotkania. Trochę nerwów na początku seta pierwszego i potem gra się wyrównała. Zaczęliśmy grać swoje i dużo nie brakło a wygralibyśmy tego seta. Przegrana w pierwszej partii nie podłamała chłopaków, wręcz przeciwnie wyszli zmobilizowani bo wiedzieli, że nie są gorsi. Drugi set od początku uzyskujemy sporą przewagę i wygrywamy seta. Trzeci set jest u młodzików ostatnim i tu dopiero są nerwy i walka o każdą piłkę. Prowadzimy przez całego seta jednym, dwoma punktami, i tak trzymamy minimalną przewagę do końca. Wielka radość po ostatniej piłce, wygrywamy 2:1 i to jest nasz drugi mecz wygrany na tym turnieju. Zostaje jeszcze walka z Aleksandrowem. Na ten ostatni mecz wychodzą chłopcy, którzy odpoczywali w meczu z Piotrkowem. Grają trochę nerwowo dla niektórych jest to pierwszy mecz w karierze. Przegrywamy pierwszego seta. W drugim walka trwa do połowy seta później MG Aleksandrów odskakuje i wygrywa seta i cały mecz 2:0.
- Mogliśmy grać jednym składem i powalczyć i wygranie i tego meczu, ale nie o to chodzi. Potrzeba ogrania całego zespołu dyktuje warunki, a granie jedną szóstką całego turnieju może być ponad siły. Trzeba byłoby zagrać cztery mecze pod rząd z 15 minutową przerwą, to jest 8 lub 12 setów. Nam wystarczy to, że gramy coraz lepiej i walczymy. Teraz kolejny turniej już w najbliższą sobotę w Tomaszowie w którym napewno powalczymy o lepszy wynik.

Wyniki Turnieju w Łodzi.
MG Aleksandrów Łódzki - SMS UKS Łódź 2-0
SKRA Bełchatów - Bzura Ozorków 0-2
Bzura Ozorków - SMS UKS Łódź 2-0
VOLLEY 5 Piotrków - MG Aleksandrów 2-1
VOLLEY 5 Piotrków - Bzura Ozorków 2-1
SKRA Bełchatów - SMS UKS Łódź 2-0
SKRA Bełchatów - VOLLEY 5 Piotrków 2-1
Bzura Ozorków - MG Aleksandrów 1-2
SMS UKS Łódź - VOLLEY 5 Piotrków 0-2
SKRA Bełchatów - MG Aleksandrów 0-2

Końcowa kolejność turnieju:
1. VOLLEY 5 Pioytrków
2. MG Aleksandrów Łódzki
3. Bzura Ozorków
4. SKRA Bełchatów
5. SMS UKS Łódź

Skład SKRY: Jadwiszczak Bartosz, Kobylański Jakub, Marciniak Marcin, Nowak Wiktor, Adamczyk Sebastian, Stanowski Artur, Członka Grzegorz (K), Al-haj Adam, Matyśkiewicz Dominik, Janusiak Krzysztof, Perek Jakub, Grzelewski Mateusz, Dębski Hubert i Posmyk Bartosz.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czytany 4260 razy Ostatnio zmieniany piątek, 23 listopada 2012 10:56

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy