piątek, 01 marca 2013 08:40

Juniorzy w Gdańsku grają o finał!

Kolejny etap rozgrywek podopiecznych trenera Roberta Brzozowskiego to półfinał mistrzostw Polski juniorów (grupa III), który rozgrywany będzie od piątku do niedzieli w Sopocie, a jego gospodarzem będzie zespół Trefl Gdańsk SA.

Pierwszy mecz naszych siatkarzy rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 15:00. Przeciwnikiem będzie gospodarz turnieju, który w ubiegłym sezonie w klasyfikacji końcowej mistrzostw Polski zajął miejsce ósme, jedno oczko niżej niż zespół Skry Bełchatów. Drugi mecz w sobotę o godzinie 10:00 nasi siatkarze rozegrają z zespołem RCS Czarni Radom, którzy bronią wicemistrzostwa Polski. Ostatni mecz naszej ekipy w turnieju zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 11:00 z UKS Tempo 25 Olsztyn. Zespół ten jest doskonale znany ekipie Brzozowskiego, ponieważ w ubiegłym sezonie brał udział w turnieju 1/4 MPJ w Bełchatowie w którym ostatecznie zajął trzecie miejsce. 

Jak widać po obsadzie turnieju naszym siatkarzom będzie niezwykle trudno awansować do kolejnej (finałowej) fazy rozgrywek. Do najlepszej ósemki awans uzyskają dwa najlepsze zespoły z grupy. Wszystkie mecze turnieju będą relacjonowane na żywo na portalu internetowym: http://imprezylive.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 3250 razy Ostatnio zmieniany piątek, 01 marca 2013 09:34

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy