wtorek, 19 listopada 2013 12:20

Juniorzy przegrywają w Łodzi. Wyniki meczów minionego weekendu.

Juniorzy Skry, którzy grali swój mecz na wyjeździe z łódzkim SMSem, stracili kolejne punkty w ligowej tabeli. Po czterech kolejkach stosunek meczów wygranych do przegranych jest na remis, ale oczekiwania wobec ubiegłorocznego mistrza województwa łódzkiego są dużo większe.

W następny weekend rozpocznie się runda rewanżowa, jednak Bełchatowianie będą odpoczywać. Kolejny mecz zagrają dopiero 1 grudnia na wyjeździe z zespołem MG 13 Łódź.

Do grupy C spadły kadetki, które rozgrywały swój turniej w Łodzi. Podopieczne Piotrów Cyniaka i Narejko przegrały swoje mecze z zespołami Siatkarza Wieluń i gospodyniami turnieju ABiS Łódź. Kolejny turniej kadetek rozegrany zostanie 1 grudnia. Gospodarz turnieju nie jest jeszcze znany.

W minioną sobotę odbyły się również turnieje młodzików. W grupie B walczyła ekipa Skry I, prowadzona w tym turnieju przez Marka Kwiecińskiego. Zespół trenera Kwiecińskiego był o krok od awansu do najlepszej czwórki. Decydującym okazał się być pierwszy, przegrany przez naszych młodych siatkarzy mecz z zespołem Bzury Ozorków. To właśnie ekipa znad Bzury awansowała do czołowej czwórki rozgrywek wojewódzkich młodzików. W grupie C natomiast walczyli siatkarze prowadzeni przez Sławomira Augustyniaka. W turnieju rozgrywanym w Rawie Mazowieckiej siatkarze z Bełchatowa wygrali swój pierwszy mecz w tym sezonie. Pokonanym okazała się być ekipa gospodarzy, którzy zajęli ostatnie miejsce w turnieju.

Trzecie zwycięstwo na swoim koncie zanotowali kadeci Skry I, prowadzeni przez Barbarę Sikorę, którzy pokonali na własnym parkiecie zespół Lechii II Tomaszów Mazowiecki. Niestety, za tomaszowską dwójkę odwet wzięła Lechia "jedynka", która w tym samym czasie gościła w Tomaszowie bełchatowską "dwójkę", prowadzoną przez Monikę Stasiak. Mecz zakończył się przegraną Skry 3:0.

Wyniki meczów:

kadeci:
Skra I - Lechia II 3:1 (17,27,-24,15)
Lechia I - Skra II 3:0 (20,6,21)

Młodzicy:
Skra I - Bzura Ozorków 0:2  (-23,-19)
Skra I - MOS Sieradz 2:1 (11,-25,11)
Skra I - Siatkarz Wieluń 2:1 (20,-13,8)

Skra II - Wifama II Łódź 0:2
Skra II - Lechia II Tomaszów Maz. 1:2
Skra II - Juvenia Rawa Mazowiecka 2:1

Juniorzy: UKS SMS Łódź - Skra 3:1

Kadetki:
Skra - ABiS Łódź 2:3
Skra - Siatkarz Wieluń 0:3

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 2356 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy