środa, 04 grudnia 2013 10:02

Świetna passa juniorek trwa. Wyniki meczów.

Szósty mecz z rzędu wygrały siatkarki Skry, które na własnym parkiecie pokonały w piątkowym meczu wieluńskiego Siatkarza 3:0.

Juniorki, bo o nich tu mowa, straciły do tej pory tylko jednego seta i zdecydowanie przewodzą w tabeli rozgrywek wojewódzkich grupy A. Ten sam zespół bardzo dobrze rozpoczął rozgrywki III Ligi Wojewódzkiej Kobiet, zwyciężając również u siebie i ponownie bez straty seta UKS Ozorków.

W miniony weekend grali również młodzicy. Podopieczni Sławomira Augustyniaka, zespół Skry II, wygrali jeden mecz w swojej grupie z zespołem Juvenii Rawa Mazowiecka a w meczu z Lechią II Tomaszów byli o krok od sprawienia dużej niespodzianki. Niestety w tie-breku lepsi okazali się gracze z Tomaszowa. Skra I, prowadzona przez Roberta Malickiego, swój turniej rozgrywała w Piotrkowie Trybunalskim, gdzie wygrała dwa z trzech rozgrywanych w tym dniu meczów. Najlepszym zespołem w tej grupie okazał się Siatkarz Wieluń, który wygrał turniej bez straty seta i uzyskał awans do grupy A.

Ciekawy turniej ligowy rozegrały w minioną niedzielę kadetki, które co prawda nie awansowały do grupy B, ale zaprezentowały się z dobrej strony przed własną publicznością.. Awans z tej grupy uzyskał zespół UKS Lider Konstantynów natomiast spadek zanotowała Czwórka Aleksandrów Łódzki. Zespół Skry następny turniej rozegra ponownie w grupie C.

Dwa mecze, w środę i w piątek, zagrali kadeci Skry II, którzy niestety zanotowali na swoim koncie dwie porażki. W środowym meczu ulegli oni na własnym parkiecie zespołowi Volley 5 Piotrków Trybunalski 2:3, natomiast w piątkowym, wyjazdowym meczu, Juvenii Rawa Mazowiecka 0:3. Dla odmiany Skra I dopisała do swojego konta kolejne zwycięstwo, gładko wygrywając w Sieradzu z tamtejszym MOSem 3:0.

Również juniorzy dopisali na swoim koncie zwycięstwo pokonując w wyjazdowym meczu UKS MG 13 Łódź 3:2. Poniżej wyniki rozegranych meczów: