poniedziałek, 13 stycznia 2014 11:47

Trzecie miejsce kadetów w pierwszym półfinale województwa.

W pierwszym półfinale kadetów o mistrzostwo województwa łódzkiego, ekipa prowadzona przez Barbarę Sikorę i Monikę Stasiak zajęła trzecie miejsce w swojej grupie. Pierwszy, sobotni mecz nasi siatkarze rozegrali z Bzurą Ozorków, która dobrze dysponowana, rozprawiła się z naszym zespołem bez straty seta.

 

Drugi mecz naszych kadetów w tym dniu to pojedynek z MOSem Sieradz wygrany przez bełchatowian 3:0. Ostatni, najbardziej zacięty mecz turnieju rozgrywany był w niedzielę. Przeciwnikiem naszego zespołu był UKS MG 13 Łódź, który ostatecznie wyszedł zwycięsko z tego meczu i w całym turnieju zajął pierwsze miejsce. Drugi turniej półfinałowy rozegrany zostanie w tej samej obsadzie zespołowej w Bełchatowie, w dniach 17 - 18 styczeń (piątek - sobota) w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie. Pierwszy mecz w piątek rozegrany zostanie o godzinie 16:00, natomiast pierwszy mecz w sobotę rozpocznie się o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

W miniony weekend, w rozgrywkach wojewódzkich grupy D brały udział młodziczki Skry, prowadzone przez Beatę Kuligowską. Bełchatowski zespół wygrał w tym turnieju dwa mecze z zespołami Asik Domaniewice oraz łódzkim SMSem (obydwa spotkania zakończyły się wynikiem 2:0), natomiast w trzecim meczu tego turnieju przegrał po zaciętej walce z gospodyniami Skier-Vis Skierniewice 1:2. Kolejny, V turniej młodziczek rozegrany zostanie już w najbliższy weekend. Gospodarz turnieju nie jest jeszcze znany.

Trzecie zwycięstwo w rozgrywkach III ligi wojewódzkiej kobiet zanotowały na swoim koncie podopieczne Piotrów Cyniaka i Narejko, które w niedzielnym, wyjazdowym meczu pokonały Jutrzenkę Bychlew 2:3. Już w najbliższy wtorek (14 stycznia) o godzinie 18:00, siatkarki trzecioligowej Skry zmierzą się z Dargfilem Tomaszów Mazowiecki. Mecz rozegrany zostanie w Bełchatowie, w hali przy Publicznym Gimnazjum nr 3, ulica Edwardów 5.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 2566 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy