poniedziałek, 10 lutego 2014 11:57

Juniorki w finałach!

Bezkonkurencyjne okazały się juniorki Skry, które wygrały wszystkie swoje mecze w dwóch turniejach półfinałowych o mistrzostwo województwa łódzkiego. Pierwszy turniej rozgrywany był w Tomaszowie. Nasze siatkarki pokazały swoją klasę, dobrą dyspozycję i wygrały wszystkie spotkania "do zera".

Turniej rewanżowy rozegrany został w Bełchatowie. Tu przeciwniczki już bardziej zdeterminowane walczyły z naszym zespołem jak z równy z równym. Ostatecznie siatkarki Skry wyszły zwycięsko ze wszystkich spotkań lecz w odróżnieniu od pierwszego półfinału straciły aż cztery sety. Podopieczne Piotrów Cyniaka i Narejko w turnieju finałowym zagrają z pierwszego miejsca w swojej grupie, natomiast z drugiego miejsca awans uzyskała ekipa MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki. Z grupy B, w której aż cztery łódzkie zespoły walczyły o dwa miejsca premiowane udziałem w finale, awans uzyskały zespoły ŁKS MG 13 Łódź oraz INS-EL MKS 16 Łódź. Turniej rozegrany zostanie w terminie 14-16 luty 2014, a gospodarz zostanie wylosowany spośród zespołów, które awansowały do turnieju finałowego.