Wydrukuj tę stronę
środa, 22 października 2014 06:36

Dobry weekend żółto - czarnych.

Bardzo dobrze spisały się młodzieżowe zespoły reprezentujące EKS Skra Bełchatów w rozgrywkach wojewódzkich. Pierwszy mecz minionego weekendu to pojedynek kadetów, którzy podejmowali na własnym boisku zespół MOS Sieradz. Czterech partii potrzebowali bełchatowscy siatkarze, żeby na swoim koncie zapisać pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Kadetki, które swój mecz rozgrywały w piątek z zespołem Omegi Kleszczów, również sprawnie poradziły sobie ze swoimi przeciwniczkami. Pierwszy mecz nowego sezonu zakończył się zwycięstwem 3:0.

Takim samym wynikiem zakończył się sobotni mecz w rozgrywkach juniorów. Podopieczni Radosława Kolanka rozgromili na własnym boisku Juvenię Rawa Mazowiecka 3:0, oddając przeciwnikom tylko 32 małe "oczka". Cały mecz juniorów trwał tylko 40 minut.
Ostatni mecz tego weekendu w bełchatowskiej hali rozegrały juniorki, które podobnie jak w poprzednim tygodniu w trzech setach rozprawiły się ze swoimi przeciwniczkami. Tym razem odprawiły z kwitkiem zespół UKS Ozorków.
Pierwsze turnieje rozegrali również młodzicy. Podopieczni Marcina Kubata, zespół Skry II, którzy swój turniej rozgrywali w Tomaszowie Mazowieckim, przegrali swoje dwa mecze, ale trzeba pamiętać, że był to ich pierwszy oficjalny turniej w rozgrywkach wojewódzkich.
Zespół Skry I, której trenerem jest Sławomir Augustyniak, swój turniej rozgrywał w Piotrkowie Trybunalskim. Bełchatowianie wygrali wszystkie swoje mecze nie tracąc żadnego seta i zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie.