środa, 12 listopada 2014 09:42

Wyniki meczów minionego weekendu.

Za nami kolejny dobry weekend w wykonaniu zespołów młodzieżowych Energetycznego Klubu Sportowego Skra Bełchatów. Bardzo dobre spotkania rozegrały juniorki i kadetki, które wygrały swoje mecze bez straty seta.

Zwycięstwem żółto-czarnych zakończył się również pojedynek kadetów, którzy wygrali 3:1 z Siatkarzem Wieluń. Bardzo dobre turnieje rozegrali młodzicy.
Zespół Skry I, który walczy w ścisłej czołówce województwa, uplasował się na trzeciej pozycji po pierwszym turnieju ligowym, natomiast Skra II pokonała w swoim turnieju Wifamę Łódź i była bliska sprawienia niespodzianki w meczu z Siatkarzem Wieluń. Niespodzianką zakończył się mecz juniorów, którzy rozgrywali swój mecz w Ozorkowie. Gospodarze nie okazali się zbyt gościnni i odprawili nasz zespół bez straty seta.