piątek, 20 lutego 2015 09:19

VI Turniej rundy zasadniczej młodzików w Bełchatowie.

W sobotę 21 lutego 2015r. w hali Energia w Bełchatowie rozegrany zostanie VI turniej rundy zasadniczej młodzików. Podopieczni Sławomira Augustyniaka, którzy aktualnie plasują się na trzecim miejscu w województwie, podejmować będą zespoły KS Wifamy Łódź, MOS Sieradz oraz Juvenii Rawa Mazowiecka.

Turniej rozpocznie się o godzinie 14:30 i rozgrywany będzie na dwóch boiskach jednocześnie. Bez względu na wynik turnieju, zespół Augustyniaka zagra w turnieju finałowym o mistrzostwo województwa łódzkiego. Turniej rozegrany zostanie w dniach 28.02 - 1.03.2015r. a gospodarzem będzie Wifama Łódź. Trzy najlepsze zespoły reprezentować będą nasze województwo w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików o Puchar Prezesa PZPS.

Również w sobotę, ale na wyjeździe, swoje turnieje rozegrają młodziczki i drugi zespół młodzików. Młodziczki prowadzone przez Beatę Kuligowską, które aktualnie zajmują ósme miejsce w województwie swój turniej rozegrają na parkiecie Budowlanych Łódź. Dwa kolejne zespoły, z którymi przyjdzie rywalizować naszym siatkarkom to ŁKS I i ŁKS II Łódź.
Zespół młodzików - Skra II, prowadzony przez Marcina Kubata również uda się do Łodzi, gdzie podobnie jak młodziczki rywalizować będzie tylko z zespołami z Łodzi. Gospodarzem turnieju będzie UKS MG 13, natomiast trzeci zespół biorący udział w turnieju to Wifama II Łódź.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 1359 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy