wtorek, 24 lutego 2015 07:26

Koniec zmagań w rundzie zasadniczej młodzików.

W miniony weekend rozegrane zostały ostatnie turnieje rundy zasadniczej młodzików i młodziczek. Chociaż sezon w ich wykonaniu jeszcze się nie zakończył, już można spokojnie powiedzieć, że był to udany sezon w ich wykonaniu, bowiem jeden z zespołów młodzików zagra w finale województwa, natomiast młodziczki rywalizować będą w finale B.

Jak na pierwszy sezon w rozgrywkach bardzo dobrze spisał się również drugi zespół młodzików, który uplasował się ostatecznie na 9 miejscu w województwie.

VI turniej gr A, który rozgrywany był w Bełchatowie zakończył się niepomyślnie dla podopiecznych Augustyniaka. Zespół Skry, grający w mocno osłabionym składzie, który spowodowany były licznymi kontuzjami, nie zdołał wygrać żadnego z trzech meczów. Najlepiej dysponowanym zespołem w tym dniu był MOS Sieradz, który wygrał turniej bez straty seta. Drugie miejsce przypadło Wifamie I Łódź, natomiast trzecie padło łupem Juvenii Rawa Mazowiecka, z którą to ekipa gospodarzy wywalczyła jedynego wygranego seta w tym turnieju. W następny weekend podopieczni Augustyniaka rozegrają turniej finałowy o mistrzostwo województwa łódzkiego, którego gospodarzem będzie Wifama Łódź. W turnieju finałowym udział wezmą jeszcze zespoły MOS Sieradz oraz KS Lechia Tomaszów Mazowiecki.Turniej rozegrany zostanie w terminie 28.02 - 01.03.2015r.

W finale B, o miejsca V - VIII, zagrają młodziczki prowadzone przez Beatę Kuligowską, które swój turniej rozegrają w hali Łódzkiego Klubu Sportowego. Oprócz wspomnianego gospodarza, nasze  młodziczki rywalizować będą z zespołami Włókniarza Zgierz oraz Skier-Vis Skierniewice. Turniej rozegrany zostanie w dniu 1 marca 2015r.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 2038 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy