środa, 22 września 2010 02:05

Bełchatów - Łódź 2:0 na inaugurację sezonu siatkarskiego

W ubiegły weekend, swoje rozgrywki zainaugurowały zespoły młodzieżowe SKRY Bełchatów. Zespół Kadetek, rocznik 94/95 prowadzony przez Beatę Kuligowską i Piotra Cyniaka pokonał na wyjeździe MKS 16 Łódź 3:0.

 

W niedzielę, na własnym parkiecie juniorzy SKRY II Bełchatów prowadzeni przez Roberta Brzozowskiego pokonali 3:1 AKS WSS Łódź.

W najbliższy weekend zainaugurują swoje rozgrywki między innymi zawodnicy Młodej Ligi. Zespół prowadzony przez Sławomira Augustyniaka i Marka Kwiecińskiego zmierzy się Z FARTEM Kielce. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 2.X.2010 roku o godzinie 17:00 w hali Energia w Bełchatowie. Bezpośrednią transmisję internetową na żywo przeprowadzi firma "Dębowski Sport Media".

Pierwszego października (piątek) swój drugi mecz zagrają Kadetki SKRY prowadzone przez Kuligowską i Cyniaka. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 17:00 w I LO w Bełchatowie. W sobotę, natomiast na mecz inauguracyjny III Ligi Wojewódzkiej Mężczyzn pojadą podopieczni Roberta Brzozowskiego i Marka Kwiecińskiego, którzy zagrają w Zduńskiej Woli. Do Zduńskiej Woli w niedzielę pojadą ponownie zawodnicy Roberta Brzozowskiego by rozegrać spotkanie drugiej kolejki o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego Juniorów. Również w niedzielę, zostanie rozegrane pierwsze spotkanie przez Juniorki których trenerem jest Piotr Narejko. Mecz zaplanowany jest na godzinę 10:00 w hali sportowej przy PG 3 (os. Dolnośląskie, SP 10).

Ostatni mecz tego tygodnia został przełożony na środę 6 października. Juniorzy SKRY I Bełchatów, prowadzeni przez Marka Kwiecińskiego, zagrają z Wikingiem Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w hali sportowej przy PG 5 w Bełchatowie o godzinie 19:00 (os. Przytorze SP 13).

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki siatkowej na mecze zespołów młodzieżowych. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 3077 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 listopada 2010 17:21

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy