wtorek, 21 marca 2017 14:55

Promujemy siatkówkę wśród przedszkolaków! (galeria)

Siatkarze EKS Skra Bełchatów Michał Opyd i Robert Węglewski pierwszy dzień wiosny spędzili w towarzystwie… przedszkolaków. Nasi zawodnicy, razem ze sztabem Młodej Ligi PGE Skry Bełchatów Radosławem Kolankiem i Dominikiem Posmykiem, wzięli udział w „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour” w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Ogólnopolski system rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl ma za zadanie zapewnić dzieciom rozrywkę i edukację ruchową. Głównym celem programu jest wytworzenie u przedszkolaków zainteresowania i potrzeby regularnej aktywności fizycznej. Sprzyja to przygotowaniu ogólnorozwojowemu dzieci, co procentuje w codziennym życiu, ale także przy uprawianiu sportu w późniejszym wieku.

Zawodnicy z Bełchatowa poprowadzili z przedszkolakami rozgrzewkę i pokazali kilka siatkarskich zagrań. Dzieci rywalizowały w różnych dyscyplinach sportowych i każda sprawiała im mnóstwo radości. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Warto przypomnieć, że od tego sezonu podczas meczów PGE Skry Bełchatów działa Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl. Najmłodsi mogą nie tylko kibicować, ale przy okazji poruszać się, pobawić i aktywnie pokibicować w towarzystwie czerwonego Kangura - ambasadora i maskotki Przedszkoliada.pl. Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl ma na celu zapewnienie najmłodszym aktywnej formy spędzenia czasu podczas meczów PGE Skry.

Jutro o godzinie 9:00 i 13:00 „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour” odbędzie się w Bełchatowie. W hali Energia również nie zabraknie naszych przedstawicieli!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 838 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 marca 2017 15:24

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy