środa, 22 marca 2017 12:55

Przedszkoliada z udziałem siatkarzy EKS Skra (galeria)

Mimo nieobecności siatkarzy PGE Skry, którzy dzisiaj w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów zmierzą się z Lube Cucine Civitanova, hala Energia tętniła życiem od samego rana. Wszystko za sprawą rozgrywek „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour”, w których oprócz przedszkolaków, wzięli udział wiceprezes Zarządu KPS Skra Bełchatów Grzegorz Stawinoga, sztab szkoleniowy Młodej Ligi PGE Skry Bełchatów Radosław Kolanek i Dominik Posmyk oraz juniorzy EKS Skra Bełchatów Łukasz Gorgoń, Kamil Marzec i Michał Opyd.

Dzieci z przedszkoli z gminy Bełchatów miały okazje sprawdzić się w takich dyscyplinach sportowych jak: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna oraz gry i zabawy. Na najmłodszych czekała również strefa, w której mogli pokazać swój talent plastyczny oraz strefa odpoczynku, gdzie mogli skosztować pysznych, zdrowych koktajli i przekąsek.

W strefie siatkarskiej na przedszkolaków czekali juniorzy bełchatowskiego zespołu oraz trener Radosław Kolanek, pod okiem których poznawali podstawy siatkarskiego rzemiosła. Może niektórzy z nich w przyszłości zasilą grupy młodzieżowe EKS Skra Bełchatów?

Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz pamiątkowe medale. Rozgrywki zakończyło zdjęcie grupowe.

W rozgrywkach brali udział przedstawiciele przedszkola Jabłuszko, którzy gościli na dwóch ostatnich meczach PGE Skry w hali Energia. Na naszych małych kibiców po zakończonych spotkaniach czekała miła niespodzianka - pamiątkowe zdjęcie z siatkarzami bełchatowskiego zespołu!

Warto przypomnieć, że od tego sezonu podczas meczów PGE Skry Bełchatów działa Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl. Najmłodsi mogą nie tylko kibicować, ale przy okazji poruszać się, pobawić i aktywnie pokibicować w towarzystwie czerwonego Kangura - ambasadora i maskotki Przedszkoliada.pl. Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl ma na celu zapewnienie najmłodszym aktywnej formy spędzenia czasu podczas meczów PGE Skry.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 592 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 23 marca 2017 09:14

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy