Błąd
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 64
środa, 22 września 2010 02:10

III LWM. Porażka na inaugurację.

W pierwszym meczu III ligi zawodnicy SKRY ulegli po pięciosetowej walce Zduńskiej Woli. Na ten mecz pojechaliśmy w składzie w którym spotkaliśmy się raz w piątek na treningu, była to mieszanka zawodników z rocznika '92 i '93.

Ze względu na mecz Młodej Plus Ligi nie mogliśmy wystawić pełnego składu który gra w juniorach i III lidze.

 

Mieliśmy okazję pograć zawodnikami będącymi zmiennikami. Graliśmy rozegraniem i środkami z '92 natomiast przyjęcie i atak z rocznika '93.
Pierwszy set był bardzo słaby w wykonaniu naszych zawodników , popełnialiśmy dużo błędów i nie mogliśmy wejść w mecz. Widać było brak zrozumienia wśród zawodników. W połowie seta Wieczorkowskiego zastąpił Kącki i widać było lekką poprawę w grze. Nie mniej jednak nie udało się zatrzymać przeciwników. Przegrana do 15 i wyjście na drugiego seta jakby innego zespołu.
Druga partia meczu i zupełnie inna gra , przeciwnicy oddawali nam punkty psując zagrywki . U nas zaczął funkcjonować blok i zdobywaliśmy punkt za punktem budując przewagę. W tym fragmencie dobra gra w bloku Kostrzewskiego i Hernika oraz dobra zagrywka.W końcówce seta nastąpiła zmiana: Cieślak zastąpił Tokarczyka, a Ślipka - Smolak.  Wygrana do 15 i w setach 1:1.
Od trzeciego seta na boisku zostaliśmy bez zmian. Gra zaczęła się układać i to przeciwnik oddawał nam punkty za darmo popełniając w tym secie 13 błędów . Wygrywamy tego seta do 20 i prowadzimy 2:1. Za wcześnie jednak poczuliśmy się zbyt pewnie i to nas zgubiło zaczęliśmy grać nieodpowiedzialnie w ataku i zaczęły się mnożyć błędy w przyjęciu. Przegrywamy do 18 i mecz zaczyna się od początku. W tej loterii lepsi okazali się zawodnicy ze Zduńskiej Woli, zmobilizowali się i zdobyli przewagę której nie byliśmy w stanie odrobić . Przegrana tego seta do 9 i w całym meczu 3:2.
Podsumowując ten mecz można powiedzieć że zabrakło zgrania i determinacji, ale w tym składzie można dalej powalczyć. Teraz gramy u siebie 9 października o godzinie 12.00 (w szkole na Przytorzu) a naszym przeciwnikiem będzie zespół z Łęczycy. Zapraszamy kibiców na mecz.

MKS Zduńska Wola - EKS Skra Bełchatów     3:2  ( 15, -15, -20, 18, 9 )

skład Skry :

Tokarczyk 1, Wieczorkowski 0, Kostrzewski 6, Ślipek 8, Kozioł 12, Hrenik 5, Herudziński - libero oraz
Cieślak 0, Smolak 10, Kącki 10, Fijołek, Guc.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 3201 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 listopada 2010 17:21

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy