czwartek, 01 lutego 2018 14:40

Skra rozpoczyna turniej od wygranej! (galeria)

Od wygranej 3:0 z Lechią Tomaszów nasza drużyna rozpoczyna swój udział w turnieju finałowym o mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii juniorów. Drugie zwycięstwo na swoim koncie zalicza również Wifama Łódź.

Początek pierwszego seta był wyrównany, później drużyna z Tomaszowa odskoczyła na 3 punkty (3:6). Podopieczni Radosława Kolanka gonili wynik i wyrównali dopiero na 15:15. Koniec seta był już spokojniejszy, tę partię zakończył z lewego skrzydła Sawicki.

Druga odsłona również rozpoczęła się od gry punkt za punkt (7:7, 10:10). As serwisowy Paszkiewicza i atak z przechodzącej piłki Węgrzyna wymusiła na trenerze gości wzięcie czasu przy stanie 15:13. Nie wybiło to z rytmu naszych zawodników, którzy ani na chwilę nie stracili swojej przewagi (19:14, 23:17) i spokojnie wygrali drugiego seta.

Ostatnia partia tego spotkania należała do Skry. Nasza drużyna utrzymywała prowadzenie przez całego seta. Przy stanie 23:16 trener Kolanek dokonał drugiej zmiany w tym meczu, za Adamczyka wszedł Antosiewicz.

EKS Skra Bełchatów ? KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)

EKS Skra: Nowak, Sawicki, Hoszman, Węgrzyn, Paszkiewicz, Adamczyk, Stąsiek oraz Piotrowski, Antosiewicz

Pierwszy mecz:
KS Wifama Szkoła Gortata Łódź ? MKS Bzura Ozorków 3:1 (25:23, 25:22, 24:26, 25:23)

2 lutego 2018r. (piątek)

godz. 13:00
MKS Bzura Ozorków ? EKS Skra Bełchatów

45 minut po zakończeniu pierwszego meczu: