środa, 14 lutego 2018 13:38

Juniorzy Skry promują siatkówkę wśród przedszkolaków (galeria, video)

Siatkarze EKS Skra Bełchatów Kamil Marzec i Robert Węglewski środowy poranek spędzili w towarzystwie… przedszkolaków. Nasi zawodnicy, razem z siatkarzami PGE Skry, wzięli udział w „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour” w Piotrkowie Trybunalskim.

Ogólnopolski system rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl ma za zadanie zapewnić dzieciom rozrywkę i edukację ruchową. Głównym celem programu jest wytworzenie u przedszkolaków zainteresowania i potrzeby regularnej aktywności fizycznej. Sprzyja to przygotowaniu ogólnorozwojowemu dzieci, co procentuje w codziennym życiu, ale także przy uprawianiu sportu w późniejszym wieku.

Oprócz naszych zawodników i przedstawicieli PGE Skry – Milana Katica, Szymona Romacia i Aleksandra Nedeljkovicia, w hali Relaks pojawiły się najważniejsze dziś osoby, czyli przedszkolaki z sześciu placówek: Niepublicznych Przedszkoli Stokrotka, Okruszek, Jacek i Agata oraz Przedszkoli Samorządowych Nr 11, 14 i 26.

Zawodnicy z Bełchatowa poprowadzili z przedszkolakami rozgrzewkę i pokazali kilka siatkarskich zagrań. Dzieci rywalizowały w różnych dyscyplinach sportowych i każda sprawiała im mnóstwo radości. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki.

Warto przypomnieć, że podczas meczów PGE Skry Bełchatów działa Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl. Najmłodsi mogą nie tylko kibicować, ale przy okazji poruszać się, pobawić i aktywnie pokibicować w towarzystwie czerwonego Kangura - ambasadora i maskotki Przedszkoliada.pl. Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl ma na celu zapewnienie najmłodszym aktywnej formy spędzenia czasu podczas meczów PGE Skry.

22 marca „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour” odbędzie się w Bełchatowie. W hali Energia również nie zabraknie naszych przedstawicieli!

Media

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 484 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 lutego 2018 10:41

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy