środa, 28 lutego 2018 13:08

Kadeci powalczą o półfinał MP

Od jutra do niedzieli nasi kadeci będą walczyć o awans do półfinału Mistrzostw Polski. Turniej ćwierćfinałowy grupy 7 odbędzie się w Puszczykowie koło Poznania.

Podopieczni Michała Mękarskiego znaleźli się w podgrupie z zespołami z Sulechowa i Jawora, drugą podgrupę tworzą zaś zespoły z Olsztyna, Opola Lubelskiego i gospodarze turnieju - KS Energetyk Poznań.

Kadeci Skry swój udział w turnieju rozpoczną czwartkowym meczem z MKS Orion Sulechów. Początek spotkania o godzinie 18:00. Wyniki będzie można znaleźć tutaj.

Grupa 7
A1    KS Energetyk Poznań
A2    AZS UWM Olsztyn
A3    UKS Olimp Opole Lubelskie
B1    MKS Orion Sulechów
B2    EKS Skra Bełchatów
B3    JKS Spartakus Jawor

System gier:

1 dzień (czwartek): rozgrywki w grupach – A 1:2, B 1:2
2 dzień (piątek): rozgrywki w grupach – A 2:3, B 2:3, A 1:3, B 1:3 
3 dzień (sobota): mecze o miejsce 5 i 6 – 3m gr A z 3 m gr B

Mecze o miejsca 1 – 2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów:

3 dzień (sobota)
1m z gr A z 2 m z gr B  
2m z gr A z 1 m z gr B

4 dzień (niedziela)
2 m z gr A z 2 m z gr B 
1m z gr A z 1 m z gr B

 

Terminarz Turnieju Ćwierćfinałowego o Mistrzostwo Polski Kadetów w Piłce Siatkowej (grupa VII)*:

Puszczykowo k. Poznania, 1 – 4 marca
Hala widowiskowo-sportowa w Puszczykowie, ul. Podgórna 21

1.03.2018r. (czwartek)
16:00 Enea Energetyk Poznań – AZS UWM Olsztyn
18:00 MKS Orion Sulechów – EKS Skra Bełchatów

2.03.2018r. (piątek)
10:00 AZS UWM Olsztyn – UKS Olimp Opole Lubelskie
12:00 EKS Skra Bełchatów – JKS Spartakus Jawor
16:00 Enea Energetyk Poznań – UKS Olimp Opole Lubelskie
18.00  MKS Orion Sulechów – JKS Spartakus Jawor

3.03.2018r. (sobota)
10:00 mecz o miejsca V-VI
mecze o miejsca I-IV:
12:00 1 miejsce z podgrupy A – 2 miejsce z podgrupy B
14:00 2 miejsce z podgrupy A – 1 miejsce z podgrupy B

4.03.2018r. (niedziela)
mecze o miejsca I – IV:
10:00 2 miejsce podgrupy A – 2 miejsce podgrupy B
12:00 1 miejsce podgrupy A – 1 miejsce podgrupy B

*Godziny spotkań mogą ulec zmianie w zależności od długości trwania poprzedniego spotkania.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 199 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy