Wydrukuj tę stronę
środa, 28 lutego 2018 13:08

Kadeci powalczą o półfinał MP

Od jutra do niedzieli nasi kadeci będą walczyć o awans do półfinału Mistrzostw Polski. Turniej ćwierćfinałowy grupy 7 odbędzie się w Puszczykowie koło Poznania.

Podopieczni Michała Mękarskiego znaleźli się w podgrupie z zespołami z Sulechowa i Jawora, drugą podgrupę tworzą zaś zespoły z Olsztyna, Opola Lubelskiego i gospodarze turnieju - KS Energetyk Poznań.

Kadeci Skry swój udział w turnieju rozpoczną czwartkowym meczem z MKS Orion Sulechów. Początek spotkania o godzinie 18:00. Wyniki będzie można znaleźć tutaj.

Grupa 7
A1    KS Energetyk Poznań
A2    AZS UWM Olsztyn
A3    UKS Olimp Opole Lubelskie
B1    MKS Orion Sulechów
B2    EKS Skra Bełchatów
B3    JKS Spartakus Jawor

System gier:

1 dzień (czwartek): rozgrywki w grupach – A 1:2, B 1:2
2 dzień (piątek): rozgrywki w grupach – A 2:3, B 2:3, A 1:3, B 1:3 
3 dzień (sobota): mecze o miejsce 5 i 6 – 3m gr A z 3 m gr B

Mecze o miejsca 1 – 2 premiowane awansem do półfinału - rozgrywki systemem „każdy z każdym” z zaliczeniem wyniku z grupy w ramach 4 zespołów:

3 dzień (sobota)
1m z gr A z 2 m z gr B  
2m z gr A z 1 m z gr B

4 dzień (niedziela)
2 m z gr A z 2 m z gr B 
1m z gr A z 1 m z gr B

 

Terminarz Turnieju Ćwierćfinałowego o Mistrzostwo Polski Kadetów w Piłce Siatkowej (grupa VII)*:

Puszczykowo k. Poznania, 1 – 4 marca
Hala widowiskowo-sportowa w Puszczykowie, ul. Podgórna 21

1.03.2018r. (czwartek)
16:00 Enea Energetyk Poznań – AZS UWM Olsztyn
18:00 MKS Orion Sulechów – EKS Skra Bełchatów

2.03.2018r. (piątek)
10:00 AZS UWM Olsztyn – UKS Olimp Opole Lubelskie
12:00 EKS Skra Bełchatów – JKS Spartakus Jawor
16:00 Enea Energetyk Poznań – UKS Olimp Opole Lubelskie
18.00  MKS Orion Sulechów – JKS Spartakus Jawor

3.03.2018r. (sobota)
10:00 mecz o miejsca V-VI
mecze o miejsca I-IV:
12:00 1 miejsce z podgrupy A – 2 miejsce z podgrupy B
14:00 2 miejsce z podgrupy A – 1 miejsce z podgrupy B

4.03.2018r. (niedziela)
mecze o miejsca I – IV:
10:00 2 miejsce podgrupy A – 2 miejsce podgrupy B
12:00 1 miejsce podgrupy A – 1 miejsce podgrupy B

*Godziny spotkań mogą ulec zmianie w zależności od długości trwania poprzedniego spotkania.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 206 razy