Wydrukuj tę stronę
czwartek, 31 stycznia 2019 12:22

Jeden procent na EKS

Jak co roku zwracamy się z prośbą do sympatyków siatkówki i pływania o wsparcie działalności naszego klubu i przekazanie „jednego procenta" na rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży, który prowadzi Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów.

Dziękujemy za wsparcie w roku poprzednim, a najlepszym podziękowaniem niech będą dobre wyniki naszych młodych siatkarzy i pływaków.

W tym roku również prosimy o wsparcie. Sposób jest niezwykle prosty. Wystarczy, że terminowo złożymy prawidłowo wypełnione zeznanie podatkowe w urzędzie skarbowym oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonamy zapłaty podatku. Wypełnienie wniosku o przekazanie 1% podatku w zeznaniu podatkowym polega wyłącznie na podaniu numeru wpisu do KRS 0000639069 oraz wysokości kwoty nieprzekraczającej 1% podatku należnego. Pieniądze na konto EKS Skra Bełchatów przekaże za nas urząd skarbowy.

Gorąco liczymy, że zechcą Państwo dołączyć do grona osób, które wspólnie z nami przekazały swój 1% podatku dochodowego. Dzięki temu możemy realizować cele i spełniać marzenia. Dziękujemy!

Przypominamy, że na rozliczenie podatku za rok 2018 mamy czas do końca kwietnia 2019 roku.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 251 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 12 lutego 2019 15:06