wtorek, 12 lutego 2019 10:43

Otwarte Walentynkowe Zawody Pływackie o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów

9 lutego 2019 roku odbyły się Otwarte Walentynkowe Zawody Pływackie o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów. Miejscem rywalizacji młodych pływaków była kryta pływalnia znajdująca się przy hotelu Sport.

W zawodach wzięło udział 138 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali na dystansach:

- 25 metrów stylem dowolnym i grzbietowym (rocznik 2010 i młodsi),

- 50 metrów stylem dowolnym i grzbietowym (rocznik 2008, 2009),

- 50 metrów stylem dowolnym i 100 metrów zmiennym (rocznik 2005-2007),

- 100 metrów stylem dowolnym i zmiennym (rocznik 2004 i starsi).

Relacja zdjęciowa i filmowa z zawodów znajduje się na stronie b24tv. Zachęcamy do obejrzenia!

Poniżej przedstawiamy wyniki (w załączeniu pełna lista):

25 metrów stylem dowolnym, dziewczęta (rocznik 2010 i młodsi)
1. Anna Sukiennik 00:21:84 (Wodnik Łask)
2. Natalia Frączyk 00:24:13 (Skra Bełchatów)
3. Wiktoria Wesołowska 00:24:28 (Wodnik Łask)

25 metrów stylem dowolnym, chłopcy (rocznik 2010 i młodsi)
1. Jakub Gawlikowski 00:19:67 (Wodnik Łask)
2. Krzysztof Węgrzycki 00:20:22 (Skra Bełchatów)
3. Aleksander Berłowski 00:23:06 (Skra Bełchatów)

25 metrów stylem grzbietowym, dziewczęta (rocznik 2010 i młodsi)
1. Amelia Karolak 00:24:31 (Wodnik Łask)
2. Natalia Frączyk 00:24:65 (Skra Bełchatów)
3. Wiktoria Wesołowska 00:27:66 (Wodnik Łask)

25 metrów stylem grzbietowym, chłopcy (rocznik 2010 i młodsi)
1. Krzysztof Węgrzycki 00:23:12 (Skra Bełchatów)
2. Jakub Gawlikowski 00:24:39 (Wodnik Bełchatów)
3. Aleksander Berłowski 00:24:55 (Skra Bełchatów)

50 metrów stylem dowolnym, dziewczęta (rocznik 2008, 2009)
1. Alicja Morawiec 00:38:74 (Skra Bełchatów)
2. Adrianna Górny 00:39:32 (Skra Bełchatów)
3. Zofia Andrzejczak 00:39:64 (Meduza Pajęczno)

50 metrów stylem dowolnym, chłopcy (rocznik 2008, 2009)
1. Witold Gosławski 00:39:68 (Meduza Pajęczno)
2. Bartosz Łeszyk 00:41:31 (Skra Bełchatów)
3. Mikołaj Berbelski 00:42:61 (Wodnik Łask)

50 metrów stylem grzbietowym, dziewczęta (rocznik 2008, 2009)
1. Alicja Morawiec 00:44:99 (Skra Bełchatów)
2. Adrianna Górny 00:45:97 (Skra Bełchatów)
3. Zofia Andrzejczak 00:46:69 (Meduza Pajęczno)

50 metrów stylem grzbietowym, chłopcy (rocznik 2008, 2009)
1. Witold Gosławski 00:43:72 (Meduza Pajęczno)
2. Wiktor Idziaszczyk 00:46:83 (Skra Bełchatów)
3. Fabian Surgut 00:49:51 (Skra Bełchatów)

50 metrów stylem dowolnym, dziewczęta (rocznik 2005-2007)
1. Marta Modlińska 00:30:22 (Meduza Pajęczno)
2. Maja Górny 00:33:16 (Skra Bełchatów)
3. Patrycja Sokołowska 00:34:09 (Skra Bełchatów)

50 metrów stylem dowolnym, chłopcy (rocznik 2005-2007)
1. Mikołaj Popiel 00:26:19 (Meduza Pajęczno)
2. Antoni Bernaś 00:31:67 (Meduza Pajęczno)
3. Antoni Przydrga 00:32:21 (Skra Bełchatów)

100 metrów stylem zmiennym, dziewczęta (rocznik 2005-2007)
1. Marta Modlińska 01:16:16 (Meduza Pajęczno)
2. Maja Górny 01:26:03 (Skra Bełchatów)
3. Julia Skrok 01:28:81 (Meduza Pajęczno)

100 metrów stylem zmiennym, chłopcy (rocznik 2005-2007)
1. Mikołaj Popiel 01:06:22 (Meduza Pajęczno)
2. Antoni Bernaś 01:25:93 (Meduza Pajęczno)
3. Kajetan Kopera 01:27:13 (Meduza Pajęczno)

100 metrów stylem dowolnym, dziewczęta (rocznik 2004 i starsi)
1. Olga Siemieniuk 01:21:25 (Skra Bełchatów)
2. Maria Florczyk 01:23:09 (Skra Bełchatów)
3. Julia Wróblewska 01:24:04 (Skra Bełchatów)

100 metrów stylem dowolnym, chłopcy (rocznik 2004 i starsi)
1. Dawid Szeląg 00:56:04 (Meduza Pajęczno)
2. Adam Kowalski 00:57:31 (Skra Bełchatów)
3. Łukasz Piecuch 00:59:75 (Skra Bełchatów)

100 metrów stylem zmiennym, dziewczęta (rocznik 2004 i starsi)
1. Maria Florczyk 01:34:65 (Skra Bełchatów)
2. Julia Wróblewska 01:36:67 (Skra Bełchatów)
3. Olga Siemieniuk 01:37:16 (Skra Bełchatów)

100 metrów stylem zmiennym, chłopcy (rocznik 2004 i starsi)
1. Dawid Szeląg 01:05:19 (Meduza Pajęczno)
2. Adam Kowalski 01:05:24 (Skra Bełchatów)
3. Łukasz Piecuch 01:12:42 (Skra Bełchatów)

Pobierz załącznik:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 129 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 lutego 2019 15:04

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy