czwartek, 27 stycznia 2011 14:37

Juniorki czwarte w województwie. Kadeci w półfinale!

Kolejnym czwartym miejscem Juniorek, zakończył się II Turniej Finałowy o mistrzostwo woj. łódzkiego. Gospodarzem turnieju był zespół UKS 179 Łódź. Zawodniczki SKRY nie zdołały ugrać ani jednego seta, przegrywając wszystkie spotkania 0:3.

Na słabą postawę naszych dziewczyn miały wpływ jednoczesne kontuzje dwóch rozgrywających. Ostatecznie Juniorki zajęły czwartą lokatę w województwie łódzkim. 

Graliśmy bez dwóch rozgrywających i bez najlepszej przyjmującej! Gdy do tego dodamy jeszcze Ceglińską - kadetkę trenującą u Beaty Kuligowskiej, która z osobistych powodów nie zagrała w turniejach Juniorek, to myślę, że spokojnie mogliśmy myśleć o wyjściu z województwa - skomentował trener Juniorek Piotr Narejko.

Dużo lepiej spisują się kadeci prowadzeni przez trenera Marcina Kubata, którzy ze stratą tylko czterech setów awansowali z pierwszej pozycji w swojej grupie do turnieji półfinałowych. W zaległym spotkaniu, rozgrywanym w środę 19 stycznia z zespołem AKS WSS Łódź zwyciężyli 3:2 (23,23,-20,-23,14) a dwa dni później pokonali w ostatnim meczu fazy zasadniczej zespół z Rawy Mazowieckiej 3:0 (18,13,18). Teraz, przed naszymi zawodnikami dwa ciężkie turnieje półfinałowe. Pierwszy z nich rozegrany zostanie w Łodzi w dniach 1 i 2 luty, którego gospodarzem będzie Wifama, natomiast rewanż zostanie rozegrany w Bełchatowie w terminie 12-13 luty.

Skład grupy półfinałowej A:

1. EKS SKRA Bełchatów
2. Lechia Tomaszów
3. Wifama II Łódź
4. LUKS Dobroń

Dwa pierwsze zespoły w grupie awansują do turnieju finałowego, który rozgrywany będzie w dniach 25-27 luty 2011. Gospodarzem turnieju będzie zespół wylosowany, spośród zespołów, które zajęły I m-ce w półfinałach.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 2379 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy