piątek, 22 lutego 2019 20:30

Dobre rozpoczęcie turnieju w wykonaniu naszych juniorów

Juniorzy wygrali wszystkie spotkania w swojej podgrupie w ćwierćfinale MP, dwa ważne spotkania jeszcze przed nimi.

Siatkarze Radosława Kolanka bardzo dobrze rozpoczęli turniej – wygraną 3:0 z drużyną z Legnicy. Wypadkiem przy pracy można nazwać pierwszy set piątkowego spotkania z Astrą Krotoszyn… ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 na naszą korzyść.

Jutro obrońcy tytułu zmierzą się z GKS Stoczniowiec Gdańsk, a w niedzielę ze zwycięzcą podgrupy A – TSV Sanok. Wyniki na bieżąco na naszej stronie na Facebooku – zapraszamy!

 

 

 

Podgrupa A
UKS Olimp Opole Lubelskie – GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
GKS Stoczniowiec Gdańsk – TSV Sanok 2:3 (21:25, 25:23, 16:25, 25:22, 11:15)
UKS Olimp Opole Lubelskie – TSV Sanok 2:3 (25:21, 25:23, 22:25, 26:28, 11:15)

1. TSV Sanok
2. GKS Stoczniowiec Gdańsk
3. UKS Olimp Opole Lubelskie

Podgrupa B
EKS Skra Bełchatów – MKS Ikar Legnica 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)
MKS Ikar Legnica – KKS Astra Krotoszyn 2:3 (25:21, 21:25, 25:17, 23:25, 15:17)
EKS Skra Bełchatów – KKS Astra Krotoszyn 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:15)

1. EKS Skra Bełchatów
2. KKS Astra Krotoszyn
3. MKS Ikar Legnica

 

23.02.2019 r. (sobota)
godz. 11:00 UKS Olimp Opole Lubelskie – MKS Ikar Legnica
godz. 14:30 TSV Sanok – KKS Astra Krotoszyn
godz. 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk – EKS Skra Bełchatów

24.02.2019 r. (niedziela)
godz. 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk – KKS Astra Krotoszyn
godz. 13:30 TSV Sanok – EKS Skra Bełchatów

 

Terminarz i wyniki pierwszych dwóch dni turnieju 1/4 MPJ:

21.02.2019 r. (czwartek)
UKS Olimp Opole Lubelskie – GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
EKS Skra Bełchatów – MKS Ikar Legnica 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)

22.02.2019 r. (piątek)
GKS Stoczniowiec Gdańsk – TSV Sanok 2:3 (21:25, 25:23, 16:25, 25:22, ?:15)
MKS Ikar Legnica – KKS Astra Krotoszyn 2:3 (25:21, 21:25, 25:17, 23:25, 15:17)
UKS Olimp Opole Lubelskie – TSV Sanok 2:3 (25:21, 25:23, 22:25, 26:28, 11:15)
EKS Skra Bełchatów – KKS Astra Krotoszyn 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:15)

23.02.2019 r. (sobota)
mecz o 5 miejsce w turnieju: 3 miejsce podgrupa A – 3 miejsce podgrupa B
1 miejsce podgrupa A – 2 miejsce podgrupa B
2 miejsce podgrupa A – 1 miejsce podgrupa B

24.02.2019 r. (niedziela)
2 miejsce podgrupa A – 2 miejsce podgrupa B
1 miejsce podgrupa A – 1 miejsce podgrupa B
Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i dyplomów

 

Fot. Facebook Olimp Opole Lubelskie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 151 razy Ostatnio zmieniany piątek, 22 lutego 2019 20:55

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy