Siatkarze Radosława Kolanka bardzo dobrze rozpoczęli turniej ? wygraną 3:0 z drużyną z Legnicy. Wypadkiem przy pracy można nazwać pierwszy set piątkowego spotkania z Astrą Krotoszyn? ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 na naszą korzyść.
Jutro obrońcy tytułu zmierzą się z GKS Stoczniowiec Gdańsk, a w niedzielę ze zwycięzcą podgrupy A ? TSV Sanok. Wyniki na bieżąco na naszej stronie na Facebooku ? zapraszamy!
Podgrupa A
UKS Olimp Opole Lubelskie ? GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
GKS Stoczniowiec Gdańsk ? TSV Sanok 2:3 (21:25, 25:23, 16:25, 25:22, 11:15)
UKS Olimp Opole Lubelskie ? TSV Sanok 2:3 (25:21, 25:23, 22:25, 26:28, 11:15)
1. TSV Sanok
2. GKS Stoczniowiec Gdańsk
3. UKS Olimp Opole Lubelskie
Podgrupa B
EKS Skra Bełchatów ? MKS Ikar Legnica 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)
MKS Ikar Legnica ? KKS Astra Krotoszyn 2:3 (25:21, 21:25, 25:17, 23:25, 15:17)
EKS Skra Bełchatów ? KKS Astra Krotoszyn 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:15)
1. EKS Skra Bełchatów
2. KKS Astra Krotoszyn
3. MKS Ikar Legnica
23.02.2019 r. (sobota)
godz. 11:00 UKS Olimp Opole Lubelskie ? MKS Ikar Legnica
godz. 14:30 TSV Sanok ? KKS Astra Krotoszyn
godz. 17:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk ? EKS Skra Bełchatów
24.02.2019 r. (niedziela)
godz. 11:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk ? KKS Astra Krotoszyn
godz. 13:30 TSV Sanok ? EKS Skra Bełchatów
Terminarz i wyniki pierwszych dwóch dni turnieju 1/4 MPJ:
21.02.2019 r. (czwartek)
UKS Olimp Opole Lubelskie ? GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
EKS Skra Bełchatów ? MKS Ikar Legnica 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)
22.02.2019 r. (piątek)
GKS Stoczniowiec Gdańsk ? TSV Sanok 2:3 (21:25, 25:23, 16:25, 25:22, ?:15)
MKS Ikar Legnica ? KKS Astra Krotoszyn 2:3 (25:21, 21:25, 25:17, 23:25, 15:17)
UKS Olimp Opole Lubelskie ? TSV Sanok 2:3 (25:21, 25:23, 22:25, 26:28, 11:15)
EKS Skra Bełchatów ? KKS Astra Krotoszyn 3:1 (21:25, 25:14, 25:18, 25:15)
23.02.2019 r. (sobota)
mecz o 5 miejsce w turnieju: 3 miejsce podgrupa A ? 3 miejsce podgrupa B
1 miejsce podgrupa A ? 2 miejsce podgrupa B
2 miejsce podgrupa A ? 1 miejsce podgrupa B
24.02.2019 r. (niedziela)
2 miejsce podgrupa A ? 2 miejsce podgrupa B
1 miejsce podgrupa A ? 1 miejsce podgrupa B
Zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i dyplomów