wtorek, 26 lutego 2019 13:03

Harmonogram Turnieju Finałowego o Mistrzostwo WŁ Młodzików

Wiemy już, kiedy dokładnie zagrają nasi młodzicy w Turnieju Finałowym o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego.

Jak już informowaliśmy, Skra znalazła się w grupie A razem z Lechią i Bzurą. Zgodnie z komunikatem rozgrywek wojewódzkich gospodarzem turnieju finałowego będzie zespół KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, a w przypadku turniejów fazy grupowej: dla grupy A - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki; dla grupy - KS Wifama Łódź. Finałowy turniej o Mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii młodzików zostanie rozegrany w dniach 1 – 3 marca 2019 r.

Skra turniej rozpocznie meczem z gospodarzem - Lechią, początek spotkania zaplanowany został na 16:00. Po półgodzinnej przerwie po pierwszym meczu na młodych siatkarzy czeka pojedynek z Bzurą.

 

 

Grupa A
1. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - gospodarz turnieju fazy grupowej i turnieju finałowego
2. MKS Bzura Ozorków
3. EKS Skra Bełchatów

Grupa B
1. KS Wifama Łódź - gospodarz turnieju fazy grupowej
2. Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź
3. UKS Korona Bełchatów

Zgodnie z Regulaminem Klubowych Rozgrywek o Mistrzostwo Polski w kategoriach młodzieżowych zespoły, które w Turnieju Finałowym zajmą miejsca I – III, zostaną zgłoszone do rozgrywek 1/4 Finału Mistrzostw Polski Młodzików.

 

Turniej Finałowy o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w kategorii młodzików, 1-3.03.2019 r.
Tomaszów Mazowiecki, hala sportowa OSiR przy ul. Nowowiejskiej 9/27

Terminarz i rozkład turniejów finałowych

Faza grupowa, 1.03.2019 r. (piątek)

Grupa A (gospodarz: Lechia)
godz. 16:00 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – EKS Skra Bełchatów (1A)
30 min po zakończeniu EKS Skra Bełchatów – MKS Bzura Ozorków (2A)
30 min po zakończeniu MKS Bzura Ozorków – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki (3a)

Grupa B (gospodarz: Wifama)
KS Wifama Łódź – UKS Korona Bełchatów (1B)
UKS Korona Bełchatów – Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź (2B)
Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź – KS Wifama Łódź (3B)

Faza półfinałowa 2.03.2019 r. (sobota)
godz. 11:00 zespół A1 – zespół B2 (4)
30 min po zakończeniu zespół B1 – zespół A2 (5)

Faza finałowa 3.03.2019 r. (niedziela)
godz. 11:00 o miejsce V: zespół A3 – zespół B3
30 min po zakończeniu o miejsce III: przegrany meczu 4 – przegrany meczu 5
30 min po zakończeniu o miejsce I: zwycięzca meczu 4 – zwycięzca meczu 5

 

O wynikach naszych najmłodszych siatkarzy będziemy informować na bieżąco na naszym Facebooku.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 165 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 26 lutego 2019 14:54

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy