Brązowi medaliści województwa łódzkiego zmierzą się w podgrupie A z UKS Szamotulanin Szamotuły (piątek, godz. 9:30) i DMKS Plas Kielce (piątek, godz. 15:00).
Grupa A
1. DMKS Plas Kielce
2. UKS Szamotulanin Szamotuły
3. EKS Skra Bełchatów
Grupa B
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. Sparta AGH Kraków
3. SPS Lębork
DMKS Plas Kielce
DMKS Plas Kielce to Mistrz Województwa Świętokrzyskiego, który w finale dwukrotnie pokonał SMS Wybicki Kielce w stosunku 3:1 i 3:2.
SMS Wybicki Kielce ? DMKS Plas Kielce 1:3 (25:21, 18:25, 12:25, 19:25)
DMKS Plas Kielce ? SMS Wybicki Kielce 3:2 (23:25, 25:16, 19:25, 25:20, 15:7)
Klasyfikacja końcowa rozgrywek wojewódzkich kadetów w województwie świętokrzyskim:
1. DMKS Plas Kielce
2. SMS Wybicki Kielce
3. STS Skarżysko Kamienna
4. SL Salos Cortile Kielce
UKS Szamotulanin Szamotuły
UKS Szamotulanin Szamotuły to Wicemistrz Wielkopolski. Turniej finałowy został rozegrany od 15 do 17 lutego w Szamotułach. Do rywalizacji w hali Szamotulanka stanęło pięć drużyn: IUKS Jedynka Poznań, UKS Szamotulanin Szamotuły, UKS Piast Krotoszyn, UKS SMS Joker Piła oraz Enea Energetyk Poznań. Szamotulanin wygrał cztery spotkania, uległ jedynie Jokerowi Piła.
Komplet wyników Finału Mistrzostw Wielkopolski Kadetów:
UKS Piast Krotoszyn - IUKS Jedynka Poznań 1:3 (25:27, 25:20, 14:25, 14:25)
UKS Szamotulanin Szamotuły - Enea Energetyk Poznań 3:2 (18:25, 26:24, 25:19, 21:25, 15:11)
IUKS Jedynka Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły 1:3 (17:25, 24:26, 25:17, 27:29)
UKS SMS Joker Piła - UKS Piast Krotoszyn 3:0 (25:22, 25:18, 25:15)
Enea Energetyk Poznań - IUKS Jedynka Poznań 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)
UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS SMS Joker Piła 2:3 (17:25, 18:25, 27:25, 25:20, 8:15)
UKS SMS Joker Piła - Enea Energetyk Poznań 3:1 (16:25, 25:15, 25:18, 25:19)
UKS Piast Krotoszyn - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3 (24:26, 16:25, 10:25)
IUKS Jedynka Poznań - UKS SMS Joker Piła 1:3 (25:21, 14:25, 15:25, 15:25)
Enea Energetyk Poznań - UKS Piast Krotoszyn 3:0 (25:20, 25:17, 25:20)
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Wielkopolski Kadetów:
1. UKS SMS Joker Piła
2. UKS Szamotulanin Szamotuły
3. IUKS Jedynka Poznań
4. Enea Energetyk Poznań
5. UKS Piast Krotoszyn
UMKS MOS Wola Warszawa
UMKS MOS Wola Warszawa to Mistrz Mazowsza, siatkarze Tomasza Kellera w turnieju finałowym rozgrywanym w Radomiu wygrali wszystkie mecze, tracąc tylko dwa sety.
Komplet wyników Finału Mistrzostw Mazowsza Kadetów:
UMKS MOS Wola Warszawa ? KS Metro Warszawa 3:0 (25:23; 25:17; 25:20)
RCS Czarni Radom ? MKS MDK Warszawa 3:0 (25:19; 25:20; 29:27)
KS Metro Warszawa ? RCS Czarni Radom 1:3 (17:25; 25:21; 13:25; 22:25)
MKS MDK Warszawa ? UMKS MOS Warszawa 1:3 (25:20; 22:25; 21:25; 16:25)
MKS MDK Warszawa ? KS Metro Warszawa 1:3 (18:25; 25:27; 25:19; 19:25)
UMKS MOS Wola Warszawa ? RCS Czarni Radom 3:1 (25:18; 12:25; 25:16; 25:22)
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Kadetów:
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. RCS Czarni Radom
3. KS Metro Warszawa
4. UKS MKS MDK Warszawa
Sparta AGH Kraków
Sparta AGH Kraków to Wicemistrz Województwa Małopolskiego. W rozgrywanym w Nowym Sączu finale województwa zespół z Krakowa uległ jedynie gospodarzom.
Sparta AGH Kraków ? KS Hutnik Kraków 3:0
Sparta AGH Kraków ? UKS Jedynka Biecz 3:0
Sparta AGH Kraków ? MKS Andrychów 3:0
Sparta AGH Kraków ? SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:3
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Małopolski Kadetów:
1. SKPS Dunajec Nowy Sącz
2. Sparta AGH Kraków
3. MKS Andrychów
4. KS Hutnik Kraków
5. UKS Jedynka Biecz
6. Iskierka Krzyż Tarnów
SPS Lębork
Drużyna SPS Lębork zajęła czwarte miejsce w wojewódzkim turnieju finałowym, który odbył się od 15 do 17 lutego w Gdańsku.
Komplet wyników Finału Mistrzostw Pomorza Kadetów:
Trefl Gdańsk SA I ? Trefl Gdańsk II 3:0 (25:17, 25:7, 25:19)
GKS Stoczniowiec Gdańsk ? SPS Lębork 2:3 (25:22, 25:14, 18:25, 23:25, 11:15)
Trefl Gdańsk II ? SPS Lębork 3:0 (25:15, 25:23, 25:18)
Trefl Gdańsk SA I ? GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:0 (25:16, 25:16, 25:10)
GKS Stoczniowiec Gdańsk ? Trefl Gdańsk II 3:2 (25:22, 25:27, 21:25, 25:19, 15:12)
SPS Lębork ? Trefl Gdańsk SA I 0:3 (21:25, 22:25, 17:25)
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Pomorza Kadetów:
1. Trefl Gdańsk I
2. Trefl Gdańsk II (zgodnie z regulaminem w ogólnopolskich etapach dany klub może reprezentować tylko jedna drużyna)
3. GKS Stoczniowiec Gdańsk
4. SPS Lębork
Źródło:
Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej
Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej
Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej
Małopolski Związek Piłki Siatkowej
Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej