poniedziałek, 11 marca 2019 09:08

Kasztelan Rozprza dwukrotnie lepszy

W rywalizacji w play-outach bełchatowianie ponieśli dwie porażki. Juniorzy bełchatowskiej Skry najbliższej zwycięstwa byli w pierwszym spotkaniu. Teraz rywalizacja przenosi się do Bełchatowa.

Oba spotkania, których stawką jest pozostanie w rozgrywkach II ligi mężczyzn, były bardzo zacięte i widowiskowe. W pierwszym meczu fazy play-out zespół Radosława Kolanka prowadził w całym spotkaniu już 2:0. Bardziej doświadczona i ograna drużyna doprowadziła do tie-breaka, w którym do ostatniego momentu nie było wiadomo, kto będzie cieszył się po ostatnim gwizdku sędziego. Ostatecznie to gospodarze zwyciężyli 18:16.

Dzień później drugi zespół PGE Skry uległ Kasztelanowi w czterech setach. Niewiele brakowało, a drużyna Radosława Kolanka doprowadziłaby do tie-breaka. Młodzi siatkarze nie wykorzystali kilku piłek setowych w końcówce czwartego seta i w rezultacie przegrali 31:29. W całej rywalizacji Kasztelan Rozprza prowadzi już 2:0 i choć sytuacja nie jest najlepsza, to nasz zespół niejednokrotnie pokazał, że potrafi walczyć o każdą piłkę. Przypominamy, że walka toczy się do trzech zwycięstw, a kolejne spotkanie zostanie rozegrane 23 marca w hali Energia i liczymy na to, że 24 marca, również w hali Energia.

LUMKS Kasztelan Rozprza ? PGE Skra II Bełchatów 3:2 (19:25, 22:25, 25:21, 25:21, 18:16)

LUMKS Kasztelan Rozprza ? PGE Skra II Bełchatów 3:1 (27:25, 23:25, 25:17, 31:29)

Teraz przed juniorami ważne mecze w turnieju półfinałowym o MP Juniorów, który odbędzie się w hali Energia w dniach 15-17 marca 2019 r.

Czytany 844 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 marca 2019 09:45