środa, 08 maja 2019 12:03

Nabór do klas sportowych II LO w Bełchatowie

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie wraz z Klubem Piłki Siatkowej Skra Bełchatów ogłasza nabór do klas sportowych z rozszerzonym programem piłki siatkowej na rok szkolny 2019/2020. Wszystkich chcących rozwijać swoje siatkarskie umiejętności serdecznie zapraszamy.

Na absolwentów szkoły podstawowej czeka profil sportowy z piłką siatkową (klasa 1E) z rozszerzonym programem nauczania z przedmiotów: język polski, język angielski, biologia. Przedmioty uwzględnione w rekrutacji: język polski, matematyka, język angielski, geografia.

Na absolwentów gimnazjum czeka profil sportowy z piłką siatkową (klasa 1e) z rozszerzonym programem nauczania z przedmiotów: język polski, biologia, geografia. Przedmioty uwzględnione w rekrutacji: język polski, matematyka, język angielski, biologia.

Dla uczniów, którzy chcą trenować piłkę siatkową, obowiązkowe jest zaliczenie sprawdzianu uzdolnień kierunkowych z piłki siatkowej.

Sprawdzian uzdolnień kierunkowych odbędzie się 24 maja o godz. 15:00 oraz 28 maja o godz. 15:00 (jeden termin do wyboru) w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w przy ulicy Czaplinieckiej 72 w Bełchatowie. Na testach sprawnościowych obowiązuje strój sportowy. Kandydaci muszą mieć ze sobą aktualne badania lekarskie dopuszczające do testu sprawnościowego do klasy sportowej. W naborze mogą wziąć udział zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Sprawdzian uzdolnień kierunkowych będzie obejmował: skok w dal z miejsca, rzut piłką lekarską 2 kg w przód, skok dosiężny, zasięg w wyskoku z rozbiegu).

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 44 632 22 11

 

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2019/2020 do publicznych szkół ponadpodstawowych

Oficjalna strona internetowa II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 381 razy Ostatnio zmieniany środa, 08 maja 2019 12:06

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy