czwartek, 16 maja 2019 13:56

Najlepsze widowiska w hali Energia!

Polska Liga Siatkówki S.A. opublikowała ranking podsumowujący sezon 2018/2019. PGE Skra może poczuć się wyróżniona, bowiem zwyciężyła w rywalizacji na najbardziej atrakcyjne widowisko w PlusLidze.

Komisarze PLS po każdym spotkaniu przyznawali subiektywną ocenę widowiska spotkania. Pod uwagę brali m.in. przygotowanie obiektu do zawodów, pracę spikera, poziom sportowy meczu, a także pracę mopersów i podawaczy piłek, oprawę widowiska, liczbę widzów i zachowanie publiczności.

Wysokie noty są zasługą między innymi naszych kibiców i uczniów, którzy są aktywnie zaangażowani w organizację meczu! Wolontariusze, Eskorta Dziecięca, mopersi i podawacze piłek – to dzięki Wam możemy się poszczycić najwyższym miejscem na podium w tej klasyfikacji. Dziękujemy!

PGE Skra w minionym sezonie rozegrała 14 plusligowych spotkań, a każde z nich zostało wysoko ocenione przez wysłanników PLS. Najlepiej klub wypadł podczas meczu z Jastrzębskim Węglem, a średnia otrzymana nota (w pięciostopniowej skali) to 4,92. W całym rankingu PGE Skra zajęła pierwsze miejsce ze średnią oceną 4,714. Co ciekawe, drugi w kolejności Jastrzębski Węgiel wyprzedziła o zaledwie 0,001 punktu, a na trzecim miejscu uplasował się Aluron Virtu Warta Zawiercie (4,684).

Cieszymy się, że organizacja meczów PlusLigi przez PGE Skrę spotkała się z tak dużym uznaniem przedstawicieli Polskiej Ligi Siatkówki. Sukces jest tym większy, że w sezonie 2017/2018 zajęliśmy dopiero trzecie miejsce w podobnym rankingu. Oznacza to, że PGE Skra zrobiła postęp i obiecujemy, że postaramy się podtrzymać lub nawet zwiększyć poziom organizacji meczów już od października tego roku.

Źródło: skra.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 74 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 maja 2019 14:03

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy