poniedziałek, 27 maja 2019 13:05

Ogólnopolskie Zawody Pływackie „XIV Puchar Roztocza 2019”

W dniach 25-26 maja 2019 roku odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie „XIV Puchar Roztocza 2019” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość.

Nasz klub reprezentowało 12 zawodników. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych młodych pływaków (tutaj można zobaczyć wszystkie wyniki):

Sandra Ałaszewska (2006)
50 m styl dowolny, miejsce 10, czas 00:36.51
100 m styl dowolny, miejsce 10, czas 01:22.64
50 m styl grzbietowy, miejsce 3, czas 00:42.82
100 m styl grzbietowy, miejsce 4, czas 01:36.08
50 m styl klasyczny, miejsce 9, czas 00:47.92

Alicja Darmach (2005)
50 m styl dowolny, miejsce 16, czas 00:34.44
100 m styl dowolny, miejsce 15, czas 01:16.53
200 m styl dowolny, miejsce 14, czas 02:44.46
100 m styl zmienny, miejsce 46, czas 01:30.52

Adrianna Górny (2009)
50 m styl dowolny, miejsce 6, czas 00:39.57
100 m styl dowolny, miejsce 6, czas 01:33.28
200 m styl dowolny, miejsce 6, czas 03:14.94
100 m styl zmienny, miejsce 46, czas 01:40.41

Maja Górny (2007)
50 m styl dowolny, miejsce 5, czas 00:32.87
100 m styl dowolny, miejsce 6, czas 01:13.84
200 m styl dowolny, miejsce 6, czas 02:38.39
100 m styl zmienny, miejsce 18, czas 01:23.90

Alicja Morawiec (2009)
50 m styl dowolny, miejsce 3, czas 00:36.97
100 m styl dowolny, miejsce 4, czas 01:25.45
200 m styl dowolny, miejsce 4, czas 03:04.47
100 m styl zmienny, miejsce 18, czas 01:38.44

Alicja Polek (2009)
50 m styl dowolny, miejsce 5, czas 00:37.53
100 m styl dowolny, miejsce 2, czas 01:21.28
200 m styl dowolny, miejsce 2, czas 02:59.06
100 m styl zmienny, miejsce 17, czas 01:44.84

Olga Siemieniuk (2003)
50 m styl dowolny, miejsce 20, czas 00:36.58
100 m styl dowolny, miejsce 19, czas 01:19.78
50 m styl grzbietowy, miejsce 12, czas 00:44.50
50 m styl klasyczny, miejsce 22, czas 00:53.34
100 m styl zmienny, miejsce 54, czas 01:37.40

Patrycja Sokołowska (2007)
50 m styl dowolny, miejsce 8, czas 00:34.44
100 m styl dowolny, miejsce 8, czas 01:17.44
200 m styl dowolny, miejsce 8, czas 02:46.22
100 m styl zmienny, miejsce 17, czas 01:28.40

Patrycja Wędzonka (2005)
50 m styl dowolny, miejsce 17, czas 00:34.53
100 m styl dowolny, miejsce 18, czas 01:19.28
50 m styl grzbietowy, miejsce 7, czas 00:39.65
100 m styl grzbietowy, miejsce 8, czas 01:28.53

Łukasz Piecuch (2002)
50 m styl dowolny, miejsce 4, czas 00:26.90
100 m styl dowolny, miejsce 4, czas 01:00.96
200 m styl dowolny, miejsce 6, czas 02:17.03
50 m styl motylkowy, miejsce 4, czas 00:29.00
100 m styl zmienny, miejsce 16, czas 01:12.68

Krzysztof Węgrzycki (2010)
50 m styl dowolny, miejsce 8, czas 00:43.33
100 m styl dowolny, miejsce 7, czas 01:37.94
50 m styl grzbietowy, miejsce 8, czas 00:48.91
100 m styl grzbietowy, miejsce 6, czas 01:48.15

Bartosz Łeszyk (2008)
50 m styl dowolny, miejsce 5, czas 00:38.52
100 m styl dowolny, miejsce 5, czas 01:24.58
200 m styl dowolny, miejsce 5, czas 03:13.44
100 m styl zmienny, miejsce 18, czas 01:47.72

Zdjęcia: EKS Skra Bełchatów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 104 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy