Sandra Ałaszewska (2006)
50 m styl dowolny, miejsce 10, czas 00:36.51
100 m styl dowolny, miejsce 10, czas 01:22.64
50 m styl grzbietowy, miejsce 3, czas 00:42.82
100 m styl grzbietowy, miejsce 4, czas 01:36.08
50 m styl klasyczny, miejsce 9, czas 00:47.92
Alicja Darmach (2005)
50 m styl dowolny, miejsce 16, czas 00:34.44
100 m styl dowolny, miejsce 15, czas 01:16.53
200 m styl dowolny, miejsce 14, czas 02:44.46
100 m styl zmienny, miejsce 46, czas 01:30.52
Adrianna Górny (2009)
50 m styl dowolny, miejsce 6, czas 00:39.57
100 m styl dowolny, miejsce 6, czas 01:33.28
200 m styl dowolny, miejsce 6, czas 03:14.94
100 m styl zmienny, miejsce 46, czas 01:40.41
Maja Górny (2007)
50 m styl dowolny, miejsce 5, czas 00:32.87
100 m styl dowolny, miejsce 6, czas 01:13.84
200 m styl dowolny, miejsce 6, czas 02:38.39
100 m styl zmienny, miejsce 18, czas 01:23.90
Alicja Morawiec (2009)
50 m styl dowolny, miejsce 3, czas 00:36.97
100 m styl dowolny, miejsce 4, czas 01:25.45
200 m styl dowolny, miejsce 4, czas 03:04.47
100 m styl zmienny, miejsce 18, czas 01:38.44
Alicja Polek (2009)
50 m styl dowolny, miejsce 5, czas 00:37.53
100 m styl dowolny, miejsce 2, czas 01:21.28
200 m styl dowolny, miejsce 2, czas 02:59.06
100 m styl zmienny, miejsce 17, czas 01:44.84
Olga Siemieniuk (2003)
50 m styl dowolny, miejsce 20, czas 00:36.58
100 m styl dowolny, miejsce 19, czas 01:19.78
50 m styl grzbietowy, miejsce 12, czas 00:44.50
50 m styl klasyczny, miejsce 22, czas 00:53.34
100 m styl zmienny, miejsce 54, czas 01:37.40
Patrycja Sokołowska (2007)
50 m styl dowolny, miejsce 8, czas 00:34.44
100 m styl dowolny, miejsce 8, czas 01:17.44
200 m styl dowolny, miejsce 8, czas 02:46.22
100 m styl zmienny, miejsce 17, czas 01:28.40
Patrycja Wędzonka (2005)
50 m styl dowolny, miejsce 17, czas 00:34.53
100 m styl dowolny, miejsce 18, czas 01:19.28
50 m styl grzbietowy, miejsce 7, czas 00:39.65
100 m styl grzbietowy, miejsce 8, czas 01:28.53
Łukasz Piecuch (2002)
50 m styl dowolny, miejsce 4, czas 00:26.90
100 m styl dowolny, miejsce 4, czas 01:00.96
200 m styl dowolny, miejsce 6, czas 02:17.03
50 m styl motylkowy, miejsce 4, czas 00:29.00
100 m styl zmienny, miejsce 16, czas 01:12.68
Krzysztof Węgrzycki (2010)
50 m styl dowolny, miejsce 8, czas 00:43.33
100 m styl dowolny, miejsce 7, czas 01:37.94
50 m styl grzbietowy, miejsce 8, czas 00:48.91
100 m styl grzbietowy, miejsce 6, czas 01:48.15
Bartosz Łeszyk (2008)
50 m styl dowolny, miejsce 5, czas 00:38.52
100 m styl dowolny, miejsce 5, czas 01:24.58
200 m styl dowolny, miejsce 5, czas 03:13.44
100 m styl zmienny, miejsce 18, czas 01:47.72
Zdjęcia: EKS Skra Bełchatów