środa, 10 lipca 2019 11:17

Obóz mini piłki siatkowej z Mariuszem Wlazłym

Fundacja Mariusza Wlazłego zaprasza dzieci w wieku od 10 do 12 lat na pierwszy obóz siatkarski z kapitanem PGE Skry. Letnie zgrupowanie odbędzie się w Kobylej Górze w terminie od 5 do 12 sierpnia 2019 roku.

- Wiele osób pytało nas o letni obóz nastawiony na szkolenie mini piłki siatkowej. Widząc zaangażowanie dzieci podczas niedawnych treningów i klasy pod moim patronatem w Bełchatowie, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu takiego zgrupowania – mówi Mariusz Wlazły, który osobiście pojawi się w Kobylej Górze i odbędzie z uczestnikami treningi oraz spotkania motywacyjne.

Podczas obozu dzieci zrealizują 10 jednostek treningowych w hali sportowej, 7 rozruchów oraz 7 zajęć w terenie. Poprowadzą je znani z „Treningów z Mariuszem Wlazłym” Piotr Cyniak i Dominik Posmyk. Pierwszy z nich to wychowawca i trener klasy sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego, drugi jest statystykiem reprezentacji Polski U-14 dziewcząt, od nowego sezonu rozpoczynający pracę z Treflem Gdańsk oraz trenerem młodzieżowych Mistrzów Polski z 2018 roku.

Kobyla Góra to miejscowość w województwie wielkopolskim, oddalona od Bełchatowa o 125 km. Grupa zostanie zakwaterowana w hotelu „Nad Zalewem”. Jest to obiekt usytuowany w malowniczym obszarze wśród Wzgórz Ostrzeszowskich. Dookoła otoczony kompleksem lasów iglastych i piaszczystymi plażami zaledwie parę kroków od obiektu. Piękne położenie hotelu oraz okolice słynące z niepowtarzalnego mikroklimatu sprawiają, iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i regeneracji, a także świetny punkt dla aktywnych fizycznie, chcących wzmocnić swoją formę sportowców i przygotować się do najważniejszych startów. To właśnie tutaj każdego roku przez lata swoją formę szlifował Mistrz Olimpijski Robert Korzeniowski!

Zachęcamy do udziału! Poniżej najważniejsze informacje.

 

Miejsce: Kobyla Góra - hotel Nad Zalewem

Termin: 5 - 12 sierpnia 2019 roku

Dojazd: autokar z Bełchatowa, miejsce zbiórki – hala Energia

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie

Cena: 1200 zł

Liczba miejsc: 20

W planie turnusu: 10 jednostek treningowych w hali sportowej, 7 rozruchów, 7 treningów w terenie

Zapisy: Wysłanie zgłoszenia na adres mailowy  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Osoby, które się zakwalifikują, otrzymają maila potwierdzającego udział w obozie, wraz z załączonymi oświadczeniami i danymi do przelewu.

 

Źródło: Fundacja Mariusza Wlazłego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 252 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 lipca 2019 11:19

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy