środa, 17 lipca 2019 07:47

Wakacje z PGE Skrą? Zapisz się już dziś!

To może być niezapomniana końcówka wakacji! Młodzi kibice PGE Skry po raz kolejny mają niepowtarzalną szansę spędzić kilka słonecznych dni ze swoimi idolami. Klub zaprasza do zapisów na „Wakacje z PGE Skrą”, które mogą być spełnieniem marzeń fanów bełchatowskiej drużyny, a przy okazji szansą na zdobycie oryginalnego stroju siatkarskiego marki JOMA.

„Wakacje z PGE Skrą” odbędą się w dniach 26-30 sierpnia 2019 r., w hali Energia oraz na terenie powiatu bełchatowskiego. Każdego dnia na uczestników będzie czekać szereg atrakcji, na czele z treningami z siatkarzami i sztabem szkoleniowym PGE Skry oraz spotkania z naszymi zawodnikami poza boiskiem. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz klubowe gadżety.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w „Wakacjach z PGE Skrą” i poznać siatkarzy bełchatowskiej drużyny, którzy już czekają, by przyjąć młodych kibiców? Zainteresowani proszeni są o spełnienie dwóch z pięciu możliwych punktów kwalifikacyjnych:

- przesłać zdjęcie z byłym bądź obecnym siatkarzem lub trenerem PGE Skry Bełchatów,

- przesłać zdjęcie aktywnego sportowo uczestnika - mile widziany trening siatkówki,

- przesłać zdjęcie w barwach bełchatowskiej Skry,

- nagrać krótki filmik: wierszyk, poemat związany z kibicowaniem naszej drużynie,

- zapisać się do Newslettera PGE Skry i przesłać screeny z dwóch przesłanych mailingów.

 

Fani PGE Skry wielokrotnie wykazywali się twórczością i pomysłowością, więc tym razem niech wyobraźnia również Was nie ogranicza! Zgłoszenia można nadsyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ostateczny dzień wysłania pracy to 15 sierpnia 2019 r., godz. 13:00. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi do dnia 19 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona. Klub wybierze 20 uczestników, a wyniki Konkursu będą opublikowane na oficjalnej stronie internetowej Klubu – www.skra.pl.

Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni oryginalnym strojem siatkarskim marki JOMA. Regulamin dostępny jest TUTAJ, a wysłanie swojego zgłoszenia w ramach Konkursu oznacza jego akceptację.

Źródło: skra.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 259 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy