środa, 23 października 2019 07:17

Podsumowanie weekendu

To był bardzo intensywny weekend dla drużyn EKS Skra. W sumie nasi reprezentanci we wszystkich kategoriach wiekowych rozegrali osiem spotkań.

Bardzo dobrze poszło młodziczkom. Dziewczęta wygrały oba mecze, co dało im pierwsze miejsce w grupie i awans do grupy III. 9 listopada będą gospodyniami kolejnego turnieju. Młodzicy z kolei z jedną wygraną utrzymali się w swojej grupie.

Złej passy nie udało się przerwać juniorkom. Siatkarki Piotra Narejki przegrały kolejne, trzecie już spotkanie. Tym razem lepszy okazał się zespół z Łodzi. W czwartek 24 października pierwsza okazja do rewanżu z AS Active Opoczno.

Pierwszą przegraną na swoich kontach zapisali kadeci i juniorzy. Ci pierwsi ulegli na wyjeździe łódzkiej Wifamie 0:3, starsi reprezentanci naszego klubu w czterech setach przegrali w Tomaszowie.

Siatkarzom Mateusza Hesa zdecydowanie lepiej poszło w rozgrywkach III ligi. Na inaugurację sezonu wygrali u siebie ze Stalą Głowno w tie-breaku.

19.10.2019 r. (sobota)

I turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodziczek (grupa IV)
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka ? EKS Skra Bełchatów 0:2 (20:25, 19:25)
EKS Skra Bełchatów ? UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola 2:1 (25:16, 18:25, 15:12)

KS Wifama Łódź ? EKS Skra Bełchatów (kadeci) 3:0 (25:12, 25:14, 25:22)

PGE Skra II Bełchatów ? KS Stal Głowno (III liga mężczyzn) 3:2 (17:25, 25:23, 22:25, 25:15, 15:10)

20.10.2019 r. (niedziela)

I turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików (grupa II)
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz ? EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:21, 27:25)
MKS Bzura Ozorków II ? EKS Skra Bełchatów 1:2 (25:16, 26:28, 6:15)

Ins-El MKS 16 Łódź ? EKS Skra Bełchatów (juniorki) 3:1 (22:25, 25:18, 25:18, 25:15)

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki II ? EKS Skra Bełchatów (juniorzy) 3:1 (25:23, 16:25, 25:15, 25:23)

Przypominamy, że o wszystkich wynikach informujemy na bieżąco na naszej stronie na Facebooku.