Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 25 listopada 2019 14:20

Młodzicy wygrywają turniej!

W bardzo dobrych nastrojach nasi zawodnicy rozpoczynają nowy tydzień. Młodzicy, kadeci i juniorzy zapisali na swoich koncie zwycięstwa. Gorzej poszło młodziczkom, które ze Zgierza wróciły na tarczy.

Młodziczkom nie udało się przerwać złej passy i ponownie dwukrotnie musiały uznać wyższość swoich rówieśniczek ze Zgierza i Łodzi. Do pozytywów z III turnieju rundy zasadniczej należy zaliczyć wygrany set z gospodyniami.

Zdecydowanie lepiej poszło młodzikom, którzy wygrali cały turniej i w kolejnym zagrają w grupie I. Siatkarze Agnieszki Gonerskiej pokonali kolejno rówieśników z Sieradza i Tomaszowa.

Kadeci wrócili na właściwe tory i w końcu dopisali 3 punkty do ligowej tabeli. W Zduńskiej Woli bez straty seta wygrali z miejscową Akademią Siatkówki.

Juniorzy również poprawili swoje wyniki w porównaniu do ubiegłego weekendu. W III lidze pokonali u siebie 3:0 Volley Team Żychlin, a w Ozorkowie nie pozwolili gospodarzom na przekroczenie 20 punktów w żadnym z trzech setów.

Przypominamy, że o wszystkich wynikach informujemy na bieżąco na naszej stronie na Facebooku.

23.11.2019 r. (sobota)

III turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodziczek (grupa IV)
EKS Skra Bełchatów ? UKS Siatka Zgierz 1:2 (22:25, 25:21, 9:15)
Budowlani Łódź ? EKS Skra Bełchatów 2:0 (26:24, 25:18)

UKS AS Zduńska Wola ? EKS Skra Bełchatów (kadeci) 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)

PGE Skra II Bełchatów ? Volley Team Żychlin (III liga mężczyzn) 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)