npizlo

npizlo

piątek, 29 maja 2020 14:05

Mikołaj Sawicki siatkarzem PGE Skry

O tym, że marzenia się spełniają, na pewno będzie mógł powiedzieć Mikołaj Sawicki. Po dwóch latach spędzonych na wypożyczeniach, siatkarz wraca do PGE Skry Bełchatów i przez kolejny sezon będzie pełnoprawnym graczem pierwszej drużyny.

PGE Skra Bełchatów przygotowała dla swoich kibiców, tych młodszych i tych starszych – bo przecież wszyscy jesteśmy dziećmi – niezwykły konkurs! Klub z okazji Dnia Dziecka, razem ze swoją Akademią Siatkówki PGE Skry Bełchatów, stwarza możliwość prywatnej rozmowy on-line z siatkarskim idolem.

poniedziałek, 25 maja 2020 10:34

Wracamy do treningów!

Doczekaliśmy się! Po ponad dwóch miesiącach przerwy wracamy do treningów.

poniedziałek, 25 maja 2020 10:18

Planowane otwarcie pływalni

W związku z planowanym otwarciem pływalni, trenerzy naszej sekcji pływackiej, proszą o kontakt chętnych zawodników, którzy chcą wznowić zajęcia.

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie wraz z Klubem Piłki Siatkowej Skra Bełchatów informuje o nowych terminach prób sprawnościowych do klasy sportowej.

środa, 29 kwietnia 2020 08:59

Nabór uzupełniający do zespołu juniorów

EKS Skra Bełchatów zaprasza do współpracy zawodników z rocznika 2002 i młodszych.

wtorek, 28 kwietnia 2020 16:33

Zmiana terminu turnieju finałowego MP

PZPS poinformował o nowych terminach rozgrywania Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w tym finału MP z udziałem naszych juniorów.

Kto nie marzył o wspólnym treningu z Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem czy Piotrem Orczykiem? Teraz jest to możliwe. #Ćwiczymy z iSKRĄ to odpowiedź Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i PGE Skry Bełchatów na obowiązujące w Polsce przepisy i hasło #zostańwdomu.

piątek, 10 kwietnia 2020 22:54

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzenia zdrowia i pogody ducha składa EKS Skra Bełchatów. Niech ten świąteczny czas będzie źródłem cierpliwości, wytrwałości i wzajemnej życzliwości.

Już we wrześniu kolejni uczniowie rozpoczną naukę w klasie sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego, która powstanie w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bełchatowie. Składanie wniosków oraz dokumentów o przyjęcie odbywa się mailowo do 8 maja.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 63

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy