poniedziałek, 31 grudnia 2018 18:21

Rok wielu pięknych, sportowych chwil

Miniony rok był wyjątkowy dla EKS Skra Bełchatów. Żółto-czarni dostarczyli nam wielu powodów do radości. Przeżyjmy to jeszcze raz.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 24 grudnia 2018 08:41

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowia, pogody ducha, pięknych chwil spędzonych z najbliższymi oraz wielu wspaniałych siatkarskich emocji składa EKS Skra Bełchatów.

Dział: Aktulaności
sobota, 22 grudnia 2018 13:13

Kolejne zwycięstwo w drugiej lidze

Ostatnie pojedynki przed przerwą świąteczną to cztery zwycięstwa i pięć porażek grup młodzieżowych. Warto odnotować pierwsze zwycięstwo w III lidze kobiet oraz drugi wygrany mecz zespołu Radosława Kolanka na drugoligowych parkietach.

Dział: Aktulaności
środa, 19 grudnia 2018 12:20

Nasi siatkarze w roli sędziów

Nasi siatkarze bardzo chętnie angażują się we wszystkie akcje organizowane przez klub. W grudniu odbywa się wiele mikołajkowych i świątecznych zawodów, w których w roli sędziów udział biorą żółto-czarni.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 17 grudnia 2018 19:00

Ze Skry do reprezentacji Polski! Jest srebro ME!

Podczas gdy siatkarze PGE Skry ciężko trenowali w miniony weekend, Dominik Posmyk, kierownik bełchatowskiej drużyny i drugi trener PGE Skry II Bełchatów oraz zespołu juniorów EKS, był w Olecku, gdzie pełnił rolę statystyka żeńskiej reprezentacji Polski.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 17 grudnia 2018 18:56

Gala powiatowych gwiazd sportu i kultury

Nagrody pieniężne, zwane Nagrodami Starosty Bełchatowskiego, dla artystów, sportowców i trenerów, w sumie ponad 35 tysięcy złotych przyznał Zarząd Powiatu w Bełchatowie trzydziestu mieszkańcom powiatu, którzy w mijającym roku osiągnęli spektakularne sukcesy w swoich dziedzinach. W piątek, 14 grudnia, odbyła się uroczystość podsumowująca rok kulturalny i sportowy w powiecie z udziałem laureatów ww. nagród.

Dział: Aktulaności
piątek, 14 grudnia 2018 10:03

Ostatnie mecze przed świętami

Zespoły bełchatowskiej Skry przed przerwą świąteczną rozegrają dziewięć spotkań. Większość z nich odbędzie się na wyjeździe.

Dział: Aktulaności

30 drużyn i 81 uczestników - tak w liczbach można podsumować Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów. Na boisku w hali Energia mogliśmy oglądać zacięte pojedynki, ciekawe wymiany a także łzy radości… i smutku. Na wszystkich uczestników czekały upominki, więc te drugie na szczęście szybko znikały.

Dział: Aktulaności
środa, 12 grudnia 2018 14:17

Pierwsze zwycięstwo w II lidze!

Cztery zwycięstwa i dwie porażki - tak można podsumować ostatnie występy grup młodzieżowych EKS Skra. Warte odnotowania są pierwsze punkty zdobyte w drugiej lidze mężczyzn.

Dział: Aktulaności

Od 13 do 16 grudnia w oleckiej hali Lega zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy Wschodniej EEVZA w Siatkówce Dziewcząt U-14. W sztabie szkoleniowym Reprezentacji Polski znalazł się nasz przedstawiciel Dominik Posmyk.

Dział: Aktulaności
pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 2

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy