niedziela, 24 czerwca 2018 20:31

Jedno zwycięstwo i dwie porażki w Anapie

Reprezentacja Polski przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy, który rozegrany zostanie od 29 czerwca do 1 lipca w Żyrardowie. Ostatnim z etapów przygotowań był udział w Memoriale Jurija Czesnokowa w Anapie.

Dział: Aktulaności

Trzy krążki złote, trzy srebrne i trzy brązowe zdobyli zawodnicy sekcji pływackiej Skry Bełchatów w trakcie XI Mitingu Pływackiego o Puchar Sprintu MUKS Wodnik Łask. Pod opieką Grzegorza Kiny i Marleny Jędrzejczyk na zawody pojechało 10 dziewcząt i 4 chłopców.

Dział: Aktulaności

Reprezentacja Polski przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy, który rozegrany zostanie od 29 czerwca do 1 lipca w Żyrardowie. Rywalami biało-czerwonych będą kolejno Izrael, Łotwa i Hiszpania. Awans uzyska zwycięzca. Kontynentalny czempionat odbędzie się od 14 do 22 lipca w Belgii i Holandii.

Dział: Aktulaności

Siatkarze EKS Skra Bełchatów: Wiktor Nowak, Sebastian Adamczyk, Mikołaj Sawicki i Przemysław Stąsiek wraz z pozostałymi kadrowiczami reprezentacji Polski Juniorów przygotowują się w Bełchatowie do III rundy kwalifikacji do Mistrzostw Europy.

Dział: Aktulaności

Kadeci EKS Skra Bełchatów znaleźli się w kadrze województwa łódzkiego podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.  Ostatecznie drużyna z łódzkiego uplasowała się tuż za podium.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 04 czerwca 2018 14:02

Zawody z okazji Dnia Dziecka

EKS Skra Bełchatów to nie tylko siatkówka. Klub posiada również sekcję pływacką, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Przykładem może być ostatni turniej, który odbył się 30 maja.

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy