Radosław Kolanek trener juniorów EKS Skra Bełchatów oraz drugiego zespołu PGE Skry od nowego sezonu będzie pełnił funkcję drugiego trenera pierwszej drużyny. Zapraszamy do rozmowy z wieloletnim trenerem bełchatowskiej Skry o początkach kariery, pracy z młodzieżą oraz wyzwaniach w nowej roli.

Dział: Aktulaności

Miło nam poinformować, że środkowy EKS Skra Bełchatów Aleksander Antosiewicz otrzymał powołanie na zgrupowanie kadry narodowej kadetów U19 w Cetniewie.

Dział: Aktulaności
wtorek, 18 czerwca 2019 09:08

Juniorzy zagrają z Czechami

Po tygodniowym pobycie w Kleszczowie kadra juniorów rozpoczęła treningi w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale. Pod kierunkiem Michała Bąkiewicza piętnastu zawodników przygotowuje się do mistrzostw świata U21 w Bahrajnie, które zostaną rozegrane od 18 do 27 lipca.

Dział: Aktulaności

Czternastoosobowa załoga reprezentowała nasz klub w XII Mitingu Pływackim o Puchar MUKS Wodnik Łask, który odbył się 8 czerwca. Pływacy do Bełchatowa wrócili z osiemnastoma medalami.

Dział: Aktulaności
czwartek, 13 czerwca 2019 09:05

Trzy medale Alicji Morawiec (galeria)

Z trzema medalami wróciła nasza reprezentacja z mistrzostw województwa łódzkiego dziesięciolatków. Wszystkie (srebrny i dwa brązowe) zdobyła Alicja Morawiec, bardzo dobrze spisały się również Alicja Polek i Adrianna Górny.

Dział: Aktulaności

8 czerwca w Rawie Mazowieckiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej w kategorii kadet. W turnieju zagrali zawodnicy EKS Skra: Jakub Chaber i Dawid Mielczarek.

Dział: Aktulaności

W poniedziałek w Kleszczowie rozpoczęło się zgrupowanie kadry juniorów, która przygotowuje się do mistrzostw świata U21 w Bahrajnie. Zostaną one rozegrane od 18 do 27 lipca. Wcześniej podopieczni trenera Michała Bąkiewicza byli na obozach w Zakopanem i Spale.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 10 czerwca 2019 12:16

Otwarcie sezonu plażowego w Sieradzu

MOSiR Sieradz zaprasza na turniej siatkówki plażowej w kategorii open.

Dział: Aktulaności

Liczna grupa dziewcząt i chłopców rywalizowała w Zawodach Pływackich z okazji Dnia Dziecka o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów, które odbyły się 5 czerwca na krytej pływalni znajdującej się przy hotelu Sport.

Dział: Aktulaności
środa, 05 czerwca 2019 11:30

Dominik Posmyk żegna się ze Skrą

Dominik Posmyk, drugi trener i statystyk PGE Skry II oraz drużyny juniorów EKS Skra, a także kierownik pierwszego zespołu z Bełchatowa, kończy swoją pracę w klubie. - Żałuję, że Dominik odchodzi z klubu i mam nadzieję, że nasze drogi kiedyś się zejdą – mówi prezes Skry Konrad Piechocki.

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy