czwartek, 30 listopada 2023 00:00

Podsumowanie listopada

Kolejny miesiąc rywalizacji grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów za nami. Zapraszamy do krótkiego podsumowania.


Młodziczki
12 listopada młodziczki EKS Skra Bełchatów rywalizowały w grupie 8 z UKS II Ozorków i LUKS ASIK Domaniewice. Bełchatowianki pewnie zwyciężyły w obu spotkaniach nie przegrywając nawet seta. W kolejnym etapie rozgrywek w grudniu zespół prowadzony przez Kubę Myszorka zmierzy się z zespołami SS Zduńska Wola oraz UKS Siatka II Zgierz.

Młodzicy
5 listopada odbył się kolejny turniej młodzików. Na 3 etapie rozgrywek EKS Skra Bełchatów rywalizowała z MKS Bzura Ozorków, SPS Zduńska Wola, oraz KS WIFAMA Łódź II. Bełchatowianie zakończyli turniej na drugim miejscu ustępując jedynie drużynie z Ozorkowa.

W ostatni weekend listopada zespół Moniki Stasiak występował w roli gospodarza. W bełchatowskiej Energii oprócz EKS Skry zameldowały się zespoły UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola - zwycięzca całego turnieju, KS WIFAMA Łódź II oraz SPS Zduńska Wola.

Kadeci
Zespół kadetów rywalizuje w grupie 1 i aktualnie plasuje się na drugim miejscu w tabeli. W listopadzie zespół prowadzony przez Piotra Narejko zmierzył się z UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola wygrywając w trzech setach. Tydzień później bełchatowianie pojechali do Łodzi i w meczu z miejscową WIFAMĄ zdobyli komplet punktów. Kolejne dwa spotkania w listopadzie to starcie MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka, zakończone w trzech setach na korzyść naszego zespołu oraz ostatni mecz w listopadzie z MKS Bzurą Ozorków, które rozstrzygnęło się w tie-breaku.

Juniorzy
Juniorzy bełchatowskiego klubu są liderami grupy 2. Zespół trenera Woźniaka jest niepokonany na tym etapie rozgrywek i do tej pory stracił jedynie seta. W listopadzie bełchatowianie pokonali UMKS Volley 5 Piotrków Trybunalski, UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola, MERTPRIM Volley Radomsko oraz KS WIFAMA Łódź.

Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki wszystkich zespołów w nadchodzących spotkaniach i zapraszamy na mecze grup młodzieżowych!

Dział: Aktulaności
niedziela, 26 listopada 2023 00:00

Turniej młodzików w Bełchatowie

Turniej młodzików w Bełchatowie

Dział: Aktulaności
piątek, 17 listopada 2023 00:00

Zdrowa środa z Galerią "Bawełnianka"

Przedstawiamy fotorelację z eventu: "Zdrowa środa" z galerią "Bawełnianka".

Dział: Aktulaności

Miasto Bełchatów wspiera EKS SKRA Bełchatów

 

Dział: Aktulaności
czwartek, 02 listopada 2023 09:28

Podsumowanie października.

Grupy młodzieżowe EKS Skra Bełchatów rozpoczęły rywalizację w rozgrywkach ligowych. Zapraszamy do podsumowania występów młodych siatkarek i siatkarzy w pierwszym miesiącu rywalizacji.

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy