Obsada turniejów półfinałowych

Od 16 do 22 czerwca odbędzie się osiem turniejów półfinałowych, w których o udział w wielkim finale Orlikowej Ligi Mistrzów będzie walczyć 30 drużyn! Emocji na pewno nie zabraknie. Wierzymy, że pogoda również dopisze i pozwoli na rozegranie wszystkich spotkań zgodnie z ideą turnieju - na obiektach typu orlik.


Poniżej pełna obsada wszystkich turniejów:

Powiat piotrkowski, pajęczański, radomszczański oraz Piotrków Trybunalski - 16 czerwca 2016r.
TURNIEJ DZIEWCZĄT
Radomsko, ul. Rolna 65 – boisko przy Zespole Szkolno - Gimnazjalnym Nr 5 w Radomsku
1. Gimnazjum Nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim (trener Paweł Wąchała)
2. Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Sulmierzycach (trener Radosław Kolanek)
3. Publiczne Gimnazjum w Dąbrowie nad Czarną (trener Agnieszka Otręba)
4. Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku (trener Jacek Jasnos)
TURNIEJ CHŁOPCÓW
Piotrków Trybunalski, ul. Broniewskiego 5 – boisko przy Gimnazjum Nr 2 w Piotrkowie
1. Volley 5 Piotrków Trybunalski (trener Jacek Kisiel)
2. Gimnazjum w Przygłowie (trener Łukasz Nojek)
3. Publiczne Gimnazjum w Gomunicach (trener Dariusz Dyja)

Powiat zduńskowolski, sieradzki, poddębicki, wieluński, łaski i wieruszowski - 20 czerwca 2016r.
TURNIEJ DZIEWCZĄT
Zduńska Wola, ul. Zielona 46A – boisko przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Zduńskiej Woli
1. Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Zduńskiej Woli (trener Anna Danielska)
2. Zespół Szkół w Chlewie (trener Olga Danielewska)
3. Zespół Szkół w Uniejowie (trener Szymon Bugajak)
4. Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku (trener Witold Krawczyk)
TURNIEJ CHŁOPCÓW
Czechy, Czechy 142 – boisko przy Zespole Szkół w Czechach
1. Publiczne Gimnazjum Nr 5 w Zduńskiej Woli (trener Marta Michalska)
2. Publiczne Gimnazjum w Goszczanowie (trener Kamil Sieczka)
3. Zespół Szkół w Kwiatkowicach (trener Łukasz Juszczak)
4. Gimnazjum Nr 1 w Wieruszowie (trener Mariusz Moska)

Powiat łowicki, kutnowski, zgierski i rawski - 21 czerwca 2016r.
TURNIEJ DZIEWCZĄT
Popów, ul. Poznańska 4 – boisko przy Gimnazjum w Popowie
1. Zespół Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu (trener Paweł Tomczak)
2. Gimnazjum w Żychlinie (trener Tomasz Maciak)
3. Gimnazjum Miejskie w Głownie (trener Sylwester Jasiński)
TURNIEJ CHŁOPCÓW
Łowicz, ul. Grunwaldzka 9 - boisko przy Zespole Szkół w Łowiczu
1. Zespół Szkół przy ul. Grunwaldzkiej 9 w Łowiczu (trener Paweł Tomczak)
2. Gimnazjum w Żychlinie (trener Jarosław Kapes)
3. Sportowe Gimnazjum Powiatowe Nr 2 w Głownie (trener Bartłomiej Pakowski)
4. Gimnazjum Nr 1 w Rawie Mazowieckiej (trener Renata Milczarek-Madej)

Powiat łódzki wschodni, bełchatowski, pabianicki, brzeziński oraz Łódź - 22 czerwca 2016r.
TURNIEJ DZIEWCZĄT
Łódź, ul. Stawowa 28 – boisko przy Gimnazjum Nr 11 w Łodzi
1. Gimnazjum Nr 11 w Łodzi (trener Marcin Poliński)
2. Gimnazjum w Wiśniowej Górze (trener Małgorzata Lis)
3. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Bełchatowie (trener Irena Molenda)
4. Gimnazjum Nr 1 w Konstantynowie Łódzkim (trener Artur Ogiński)
TURNIEJ CHŁOPCÓW
Łódź, ul. Kusocińskiego 116 – boisko przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Łodzi
1. Publiczne Gimnazjum Nr 19 w Łodzi (trener Magdalena Derlecka)
2. Gimnazjum w Wiśniowej Górze (trener Małgorzata Lis)
3. Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie (Małgorzata Augustyniak)
4. Gimnazjum w Jeżowie (trener Justyna Bucholc)

W przypadku złej pogody, mecze rozegrane zostaną w salach gimnastycznych znajdujących się w szkołach, przy których znajdują się boiska. Wyjątkiem jest turniej w Zduńskiej Woli, gdzie rywalizacja przeniesie się do sali gimnastycznej Gimnazjum nr 5 w Zduńskiej Woli (ul. Wileńska 3).

Pobierz załącznik:

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy